Pubertální “Přiznání Hitlera” zesměšňuje spolu s odpůrci nacismu také jeho oběti

Lidé s psychickými deformacemi, ti takzvaní duševní mrzáci si zakládají na Facebooku roztodivné skupiny. Méněcenní lidé neuznávaní ve společnosti představují na Facebooku své perverze. Perverze plné násilí, plné propagace hnutí potlačujících svobody ostatních. Perverzní tvůrci nenávistných skupin rádoby působí posměšnou formou, i když ve skutečnosti své záměry myslí naprosto vážně. 7. dubna 2013 vznikla na Facebooku nová skupina “Přiznání Hitlera“. V profilové fotce se nachází podobizna Adolfa Hitlera, zatímco jeho vůdcovská poprděnost na úvodní fotografii provádí roztodivné tance za doprovodu árijských pozdravů. Kam se poděla striktní pravidla největší sociální sítě? Kvůli odhaleným ňadrům se mažou a blokují celé uživatelské účty, kdežto propagace nacismu a pubertální zneuctění obětí nacistické zlovůle dostává zelenou?

Přiznání Hitlera

Přes 1800 oblíbenců olajkovalo snažení neznámého. Je tento perverzní počin výsledkem podivného smyslu pro satiru? Kam až chtějí autoři stránky zajít? Ve společnosti internetových sítí je velké množství nacionalistů, kteří se mile rádi přidají k podobným stránkám a skupinkám. Na Facebooku dokonce najdete fotografie miminek oblečených do esesáckých uniforem. Jak vážně to myslí Zuckerbergovo impérium s bojem proti extrémismu, když dovolí takovým lidem a takovým účtům nerušený internetový život?

Pomocí sarkasmů hraničících s útoky na lidská práva jsou šířeny ideály tisícileté říše Landou oblíbených hákových křížů. Hitler z profilu neví a nezná významy nacistické symboliky. Co mají nákovského lidé na číslovce 88 nebo spojení 18? Samotný Áda nějakého bezmozka pubertálních móresů v těchto symbolech nevidí vůbec nic.

status-hitlerova skupina

Je tu další pokus vyvolat kontroverze, ve kterých se jako danajský dar podstrkávají ideály Meinkampfu. Autor facebookové stránky si myslí jak moc není vtipným, když dělá nechutné narážky na holocaust. Zesměšňuje tak pubertálně více jak 6 milionů mrtvých.

pink

V podobném duchu jsou vytvářeny narážky na vraždění komunistů za nacistické éry. Smrt druhých je vláčena bahnem rádoby pubertálních hloupostí. Hitler podle neznámého autora od soulože Hindenburga s komunistkou nemá v Reichstagu problém. Proč ho nemá? protože všechny komunisty nechal vyvraždit. Oslavuje se tak neumělou stupiditou likvidace politických oponentů.

Status Facebook

Hitler se chtěl jen odlišit, a proto vraždil a dělal takovou politiku války, ve které zemřelo několik desítek milionů lidí. I z tohoto faktu se musí dělat pubertální výlev hloupostí znevažující životy obětí nacistické zlovůle

Facebook status

Jsou věci, ze kterých by se neměl dělat kanalizační humor hraničící s debilitou a naivitou lajkovačů a tvůrců podobnýh facebookových stránek. Facebook by měl neprodleně “Přiznání Hitlera” smazat. Dochází  k neúctě těch, kdo bojovali za svobodu a denacizaci společnosti.

Prosím, nahlašte tuto stránku jako závadnou: https://www.facebook.com/pages/P%C5%99izn%C3%A1n%C3%AD-Hitlera/633228890037598

SDÍLET