Údajným právníkem Holešovské výzvy je volební kandidát nacistické(neofašistické) Národní strany

Holešovská výzva je nedůvěryhodným projektem majícím za úkol prosazení diktatury, extrémismu a rasismu ve společnosti. Škrtněme svobodu, škrtněme vyspělost národa jenom kvůli několika ultranacionalistům, kterým se zachtělo podílu na moci. Slávek Popelka nedávno ukázal národu, o co Holešovákům skutečně jde. Vyvolají se střety s policajty jen proto, aby se vytvořila báchorka o policejní zlovůli, které musí čelit nebohá Holešovská výzva. Téměř každý ví o Slávku Popelkovi, ale už málokdo slyšel například o údajném právníkovi Holešováků Norbertu Naxerovi. 

Mimochodem, jak je to s tím, jestli pan Naxera byl nebo nebyl právníkem Holešovské výzvy? Holešovská výzva s Norbertem Naxerou podle zdrojů blízkých k k panu Popelkovi byla před kriminálkou na Bartolomějské a všichni z Holešovské výzvy údajně gratulovali panu Naxerovi ke složení státnic a říkali, že Norbert Naxera bude jejich právníkem. Odtud  vyplývá tvrzení, že Norbert Naxera byl právníkem Holešovské výzvy. “Oficiálním právníkem” Holešovské výzvy je Dimiter Petrov, pokud můžeme o oficiálním právníkovi Holešovské výzvy vůbec mluvit. Pan Petrov bude také údajně právně zastupovat samotného šéfa Holešováků Popelku. Ona je otázka, co je to být právníkem aktivistické, doposud neregistrované skupiny lidí………

Norbert Naxera se  později  k Holešovské výzvě vyjádřil takto:

Zaprvé nejsem právníkem Holešovské výzvy. V Holešovské výzvě jsem se angažoval od prosince 2012 do března 2013, poté jsem z HV odešel pro vzájemné neshody a kromě toho, že jsem byl jako řadový účastník demonstrace na „soumraku kmotrů“ 7. dubna nemám od té doby s Holešovskou výzvou nic společného. Ani v době, kdy jsem spolupracoval HV jsem nebyl jejím právníkem, právníkem HV byl někdo jiný, jehož jméno Vám nebudu sdělovat bez jeho souhlasu

Tento magistr a bakalář v jedné osobě se přátelí na Facebooku s veleznámým neonáckem a podvodníkem Václavem Prokůpkem:

Norbert Naxera

Václav Prokůpek je tragikomickou postavou podvodníka z kandidátky Dělnické strany sociální spravedlnosti. Za tu v roce 2010 kandidoval v Olomouckém kraji do Poslanecké sněmovny.

Pověstný je zejména Prokůpkův přístup k Romům, bezdomovcům, gayům či lesbičkám. Všechny tyto minority by soudě dle Prokůpkových článků nejraději smazal z povrchu zemského. Parlamentní listy se staly xenofobním rejdištěm pro nenávistná slova extrémisty Václava Prokůpka, který se proslavil vymyšlenou kauzou s vykradenou kasou neexistující Evropské romské strany.

Násilínk kopající na Rokacansku v roce 2010 důchodce a podvodníček vydávající se za advokáta se v Amnesty World s Naxerou dal do další práce

Norbert Naxera má být napojený na Václava Prokůpka skrze Amnesty World. I takové informace se povalují v okolí Holešovské výzvy a jejích vrcholných představitelů. Je to jako při procházce perverzním pralesem, kde narážíte za každým stromem na houbu prašivku v podobě neonácka z DSSSS. Jakou roli hraje Václav Prokůpek ve vztahu k Holešovské výzvě? Vytváří spojku mezi DSSS a Holešovskou výzvou?

Do jaké míry je spojena Holešovská výzva s bývalými či současnými představiteli Dělnické strany sociální spravedlnosti? Podle slov Tomáše Vandase Slávek Popelka jednal s jeho partají o spolupráci. Slova předsedy českých neonacistů budou nejspíš pravdivá, protože je potvrdilo hned několik zdrojů blízkých k Holešovské výzvě.

Ostatně, samotný Slávek Popelka lhal 7. dubna 2013 minimálně o tom, že nevěděl, kdo jsou ti lidé z DSSS. Ještě před rokem tvrdil  v rozhovoru s Vítem Hassanem toto:

Vít Hassan: Pokud přívrženci vašeho hnutí prosadí to, že se z vás stane politické hnutí, tak odmítáte případnou spolupráci z DSSS?

Slávek Popelka: Samozřejmě. Od Dělnické strany se jednoznačně distancujeme.

Vít Hassan: Chtěl byste prostřednictvím médií něco vzkázat panu Vandasovi?

Slávek Popelka: Tudy rozhodně nevede cesta k nějaké lepší budoucnosti. Nerozdělujme se, hledejme oboustraně přijatelná řešení. Vždycky je lépe řešit věci po dobrém než nějakou eskalací napětí nebo výzvám k násilí. Myslím si, že nacismus napáchal tolik zla, že myšlenka nějakého oživování nacismu je pro mě naprosto nepřípustná. Způsobilo to příliš mnoho utrpení, příliš mnoho lidských životů bylo zmařeno.

Slávek Popelka se během konání demonstrace Holešovské výzvy  7. dubna 2013 vyjádřil k DSSS takto:

v poledních hodin osudného demonstračního dne:

“O malých straničkách jako je DSSS či strana Svobodných toho moc nevíme a nespolupracujeme s nimi”

Tentýž den(7.4.2013) odpoledne, poté co se na demonstraci rozkřiklo, že se Popelka před čtrnácti dny setkal s Vandasem za účelem spolupráce, reagoval Slávek Popelka na slova o spolupráci s DSSS takto:

“Jen, co jsme se dozvěděli, že je to fašista, tak jsme s ním přestali spolupracovat”, “Nevěděli jsme to o něm”

Slávek Popelka věděl ještě před rokem, že je DSSS nacistická a nyní to nevěděl? Holešovská výzva chce jakékoli napojení či další stýkání se s DSSS skrývat před zraky širého okolí.

Vraťme se ale zpátky k osobě Norberta Naxera. Holešovská výzva říká, že chce spravedlnost pro všechny, přesto Norbert Naxera nasdílel na svou facebookovou zeď tento obrázek?

Norbert Naxera

Jak vypadá ona svoboda pro všechny, když údajný právník Holešovské výzvy sdílí rasisticky motivované příspěvky? To znamená, že s takovými příspěvky Norbert Naxera sympatizuje.  Významný údajný člen Holešováků tímto dává najevo svou náklonnost ke xenofobním extrémistům jakými jsou například neonáckové z DSSS.

Norbert Naxera v roce 2012 neúspěšně kandidoval v Plzeňském kraji do místního zastupitelstva. Tenkrát Norbert Naxera využil kandidátky “Sdružení nestraníků. Jaká to náhoda, do stejného sdružení kandidoval do voleb se spoustou extrémistů také Václav Prokůpek, který byl dokonce v Plzeňském kraji za Sdružení nestraníků krajským lídrem. Po šéfovské pozici v plzeňské buňce Dělnické strany a neúspěšné kandidátce do Sněmovny za tutéž partaj, zkoušel Prokůpek znovu své štěstí. Za sdružení nestraníků kandidovali mimo jiné Martin Michl, fotbalový trenér ze Spáleného Poříčí, který byl členem DSSS a kandidoval za ni v Plzeňském kraji, Gabriela Tolarová, která kandidovala za DSSS ve Zlínském kraji nebo Karel Hák, který kandidoval za DSSS ve Zlínském kraji.

Dělníci “obklopili” nedělnického, leč extrémismem políbeného Norberta Naxera, který šest let předtím v roce 2006 kandidoval do voleb na kandidátce nacistické Národní strany:

Naxera Holešovická výzva

Národní strana proslula především svým plánem vysídlit Romy z Česka do Indie. Odtud pramení pravděpodobně Naxerova tolerance ke xenofobním projevům, ke kterým patří facebookové obrázky podbarvené nenávistí k romskému obyvatelstvu. Tehdy jedenadvacetiletý Naxera byl v trikotu nestraníka v táboře neonácků(neofašistů) Národní strany nejmladším kandidátem ve volbách v Plzeňském kraji.

Ze slovní krasomalby právního zástupce, tolik médii protěžované Holešovské výzvy, by měl zajisté radost jakýkoli člen ultrapravicové sešlosti. Norbert Naxera v nacistických(neofašistických) Národních listech v roce 2006 ukázal(v případě nefunčnosti odkazu si článek můžete prohlédnout zde) košatost všech svých nenávistí. V článku o registrovaném partnerství autor ukazuje nenávist k Romům, homosexuálům a cizincům.

Norbert Naxera se k článku prezentovaného svý jménem vyjadřuje takto:

Pro ukázku Naxerova extrémismu si můžete prohlédnout některé perly z výše zmiňovaného článku:

Nedávno mě šokovala informace že ve Vyvolených zvítězil homosexuál Vladko se ziskem ca. 600000 hlasů. Touto skutečností jsem velmi znechucen. Jak je něco takového vůbec možné. V konkurenčním Big Brotherovi sice zvítězil Schreck, proti kterému nic nemám, nicméně do finále se s ním dostala Eva, která se netají svou bisexuální orientací. Máme v republice tolik homosexuálů, nebo normální lidé jsou tak „tolerantní“, že posílají SMS úchylům? Obě možnosti jsou katastrofální. V médiích je prezentováno, že vítězství Cikána v Superstar a buzeranta v realityshow je důkazem toho, jak jsou Češi tolerantní. Tomu odpovídá i to, že naše nejslavnější zpěvačka je Cikánka a na TV Nova uvádí zprávy černoch, na ČT1 je dříve uváděl Cikán. Nepochybně jsou Češi tolerantní, nikdo se však již neptá, jestli je to dobře nebo ne.”

To znamená že nebýt přistěhovalců nebyla by ani nezaměstnanost.

V ČR je obrovské množství homosexuálů, pedofilů a dalších deviantů. Místo toho aby se společnost snažila tyto lidi léčit, tak nám média neustále opakují že homosexualita není nemoc a podobné nesmysly. Vrcholem je zákon o registrovaném partnerství, de facto manželství osob stejného pohlaví. Pokud tento zákon bude schválen (já doufám že ne, neboť na přehlasování presidentova veta bude třeba 101 hlasů), bude to znamenat, že homosexualita je úřady považována za zcela normální věc. Tímto zákonem hrozí rozpad manželství a rodiny vůbec

Nejde o několik tisíc buzerantů, kteří se chtějí vzít, ale o vnímání homosexuality většinovou populací.”

K autorství tohoto článku se Norbert Naxera vyjádřil takto:

Co se týká článku uveřejněného na Národních listech, tento článek jsem nepsal já, článek byl pouze zveřejněn na mém blogu, který jsem tehdy vydával, jméno autora si po tolika letech nepamatuji. Vzhledem k tomu že jsme byli s editory Národních listů domluveni na vzájemném přebírání článků, někdo z editorů Národních listů tento článek převzal a omylem mě považoval za jeho autora.

————————————————

Xenofób, rasista a šovinista zastává v současnosti práva ve sdružení, které má být pro mnohé jistotou pro změny v zemi? To je tragikomické. spíše k pláči. Nejlepším systémem státní moci, ve kterém se Norbert Naxera vidí nejlépe, je nacionalizující se Maďarsko Viktora Orbána. Možná takový systém vlády vyhovuje Holešovské výzvě nejvíce

Naxera

Holešovská výzva je další nepřehlednou cestou extrémismu a nacionalismu, ve které v případě výhry Holešováků dojde k zániku demokracie a svobody.