Landa nabízí 44 000 za ultranacionální kýč hnědomyšlenkářů

Kamarád z Bílé ligy s esesáckými curkbliky na zádech svolává neonáckovské umělce do boje. Nakreslete nějaké fantasy obrázky s dvojsečnou tématikou run a dostanete čtyřicet čtyři tisícovek říšských marek. Zakladatel rasistické větve hnutí skinheads v Čechách po lounovské dovolené na Bali zřejmě touží dozdobit Orlí hnízdečko lásky dalšími slušivými piktogramy starogermánského umění třicátých let. Fešný esesman jako rytíř nových časů třímající v pravačce symboliku černého slunce hledící na blízkou zeď ověšenou runou Árjů je brakovým pokračováním výstavy “zvrhlého umění” července třicátého sedmého roku. 

Zaprodejte se milí “umělci” podivných móresů Králi klíčů. Pošlapte symboliku slovanského národa a ukažte další podobu svatého Venci na koni. Svrhněte jej z piedestálu k nohám odvážného germána, jemuž patří budoucnost hrdého světa Vozové hradby. Povolejte na pomoc vybělená slova ruské Siberie, nad kterou vůdce s kladivem Thora vládne až do západu věků.  Oprašte kýčovitost tisíciletého snu Hagal runy s mystickým Wewelsburgem a jeho čarokrásnou krajinou v pozadí.  Bratrstvo druidů nemoderní nahrážky Ordo Lumen Templi dopomůže k nalezení pravdy pravd prastarého šiku Ku-Klux- Klanu.

Zapalte louče nenávisti a zachyťte je na plátnech svých perverzí. Podobejte se guru morální dekadence a oddejte se eposu germánsko-bójského snu Daniela Landy coby největšího šaška šašků. Rolněte s pastelkami v ruce nad plátny bělob a nakreslete třeba Manfreda von Richtofena, odvěkého staroněmeckého hrdinu První světové.  Ožijte psychedelické šílenství slávy bojovníků bílé, rasově čisté společnosti doplněné o dvě eska severských jednotek árijské supermoci. Úchylná perverze Landovy mysli odmění nápisy na buku vyryté do podoby dvou čtyřek.  Ukažte světu indický znak štěstí pyšně se tyčící do nebeských výšek Vallhaly. Váš šašek a král si to žádá.

Svět čeká na vaši nenásilnou, do hněda přibarvenou cestu k práci. A proto pracujte ve stylu písničkářovy perverze “Arbeit macht frei”. Mediální hvězdička Žita 44 entertaiment vypisuje klání plné šílenství. Původní datum vyhlášení soutěžního snažení o nejperverznější přispění do hnědého hnízdečka rolnění mělo proběhnout 20. dubna, tedy v den Hitlerových narozenin. Kdo by se v takový okamžik staral o nějaké vyhlašování neuměleckých zvrhlostí, když znaky štěstí ve světlech loučí lákají k oslavám. V  nacizujícím datu údajně pochybila reklamní agentura, které ovšem muzikálový vrhač ultranacionalismu musel zadat stanovený termín.

Možná si Žito44 na oslavu budoucího dvorního grafika přihnědlé perverze zapěje, tak jako kdysi v Sokolově, Bílou ligu.Kdo ví, kult hnědých teorií byl obsažen v Orlíku  a je zároveň  obsažen ve všem co Žito44 právě dělá nebo dělal.