Je správné, že TV NOVA nevykreslila Holešovskou výzvu jako záchranný kruh Česka

Na Novu se dostávají revolucionáři hnědých zítřků. Budoucí ministr průmyslu, pan Stehlík, věří v pokroky Popelkovy vlády. Nikdo nesmí vědět a znát pozadí revolucionářských snažení. Holešovští ministři jsou tajemnými poklady zakopanými kdesi v hlubokých hvozdech Slávkova lesu nesmyslností. Kdysi se nehodný revolucionář živil jako obchodník, kdežto dnes našel dobré slovo ve vile Věry Řezníčkové. Tam vznikají nápady tajných, maskou obdařených extrémistů. Jedním z těch vysoce postavených je například právník Holešovské výzvy Norbert Naxera. To je ten, co kdysi kandidoval za Národní stranu do voleb.  

Extrémisté napojeni na Dělnickou stranu sociální spravedlnosti zkoušejí štěstí ke slávě.  Co kdyby se unavilo a usedlo zrovna na tým podporovaný mimo jiné poslancem Vítem Bártou. Národ chtějí zničit tajemné nadnárodní síly, a proto je tu bojovník za svobodu zaječí pracky. Z podivné demokracie by měla zemička praotce Čecha podle přání holešováků naskočit přímo do necudné tyranie. Celostátní televize nabízí prostor podivínovi, který by se nejradši stal dalším Fidelem Casterem. Za zády má nejmenované, za zády se táhnou jednotliví extrémisté, nacionalisté, rasisté, šovinisté, neonacisté a další verbež, se kterou Holešovská výzva počítá jako se slušnými lidmi společnosti.

Ten, kdo nevěří v globální teorie hitlerovských asociopatů je podle Slávka Popelky ignorantem. Jen se podívejte na oblohu…na stopy za letadly. To za mládí Slávka Popelků nebylo. No, možná si tohoto přirozeného jevu nevšiml nevůdce extrémistů jen díky tomu, že za mládí sledoval něco jiného, než modravou dálku kosmických věků. Extrémistické myšlenky přikryté pravdami o Nečasově kabinetu zkoušejí nalákat nové milence extrémismu. Slávek Popela je člověk…..ještě stále nebyl unesen Marťany toužícími vymýtit lidské plémě z povrchu zemského.

Holešovská výzva je přeplněna nesmyslnostmi. Holešovská výzva  je přeplněná rasismem a překořeněna extrémisty, rasisty a šovinisty. Je správné, že TV NOVA nevykreslila Holešovskou výzvu jako záchranný kruh České republiky.