Extrémisté a rasisté jsou jednoduchým hmyzem z pohádek o lineárním světě

Extrémisté a rasisté jsou jako obyčejný hmyz, který není schopný vnímat svět barevným viděním. Milovníci zla pojímající šovinismus za jedno ze svých náboženství, tak prosazují sibiřskou bělobu všude tam, kde by mohlo dojít k ohrožení nenávistných myšlenek pana 88. Pokud je v médiích případ o psychopatickém muži s muslimskou vírou, potom pro takové jednoduché tvory zůstávají ostatní muslimové stejnými psychopaty.

Pokud je v médiích Rom podílející se na krádežích barevných kovů z obstarožního kovošrotu, poté jsou pro jednoduchá telátka černajícího slunce všichni Romové zloději. Takový šílenec s rasistickými myšlenkami v srdci a na jazyku je božským darem mediálních světů. Sežere všechno co vidí. Sežere především všechno, co mu rasizující média ráda předkládají.Svět je podle neonacistické tradice lineární skutečností, ve které neexistují výjimky, ve které neexistuje individuální vina.

Nedostatek rozumu těmto trollům společnosti ani nedovoluje nějaké hlubší vnímání světa. Povrchní psychopaté dostávají prostor v médiích. Kdejaký Královský šašek dostává prostor k sepisování svých krajně pravicových myšlenek. Aby se slušný člověk obával nahlédnout na stránky jednoho z největších blogerských portálů. Brzy nastanou časy, kdy bude zcela běžné číst Heil články s odkrytou symbolikou landovo “starogermánských” značek.

Neštěstí v Bostonu dodalo psychopatizujícím zchátralcům další šance k šíření nacionálních perverzí. Tyto perverze se šíří jak Twitterem, tak obyčejným internetem v jednotlivých diskusích, ve kterých slabomyslní šílenci bez práce s různými virtuálními identitami perlí sviňské výkaly do širého okolí. Virtualita se stává záchodkem poslední kategorie. Jeden jediný psychopat s dvaceti identitami vystupuje na aktuálně.cz, Novinkách.cz a dalších serverech. Přidává komenty a zároveň si na své neskutečně vtipné repliky pod jinou identitou odpovídá. Kdyby nemakačenkové často závislí na sociálních dávkách namísto šíření zla pracovali. To je vůbec nenapadne, protože oni musejí sledovat kdejaký článek s tématikou lidských práv, pod který by se mohli zvěčnit.

Loser se pro některé stává hrdinou. Pozuráží kdejaké minority, pokochá se nad servilitou kojeneckých žvatlání….Zasedání podobající se seancím psychiatrických klinik začíná. Jeden šílenec přes druhého spouští stavidla nemytých tvarosloví. Šílenci si notují, nazývají extrémismus normálním, zatímco ochranu lidských práv prohlašují za ostudu lidstva. Neslušností ověnčení kanálníci jsou slušnými lidmi. Však o nich několikrát hovořil Tomáš Vandasů. Slušní dělníci a slušné dělnice se slušnými dělničátky volají po smrti a likvidaci nevhodně barevných lidí. To je přeci ve zvrácené mysli extrémistů naprosto běžné. Islamofobové, jako Vašek Králů z říše absurdna, souzní s židovskými teroristy, kteří zcela běžně vraždí jen kvůli tomu, že jste Palestinec. I to je pro mnohé blogerské servery normální.

Nedostatek rozumu zastíněný nenávistí budiž malou omluvou pro hloupé reakce stoupů nevzdělanosti. Milovníci leviathanovy náruče nikdy neporozumí dobru, protože by museli vnímat barevnost širého světa.