Živnostníci nejsou parazity. Jan Mládek by měl skončit v politice

Stínový ministr financí pokračuje v pravicovém přesvědčování možných voličů ČSSD. Nejdříve začal prezident Zeman a nyní pokračuje Jan Mládek. Oba dva zřejmě chtějí svým řečnickým umem přesvědčit zbylou část obyvatelstva o tom, že levicová politika není nic jiného, než stalinské žvásty soudruhů z ulice Politických vězňů. Inu, zkuste věřit levicovému pojetí stínové vlády….. možná tak podpoříte extrémní názory, podle kterých jsou živnostníci parazity.

Jak chtějí sociální demokraté řešit složité ekonomické otázky, když si budoucí ministr financí plete živnostníky s nějakými šváby nebo dalšími škůdci společnosti. Předseda partaje se omluví za slova stínového ministra financí, ale facka, jakou Mládek uštědřil živnostníkům, nadále zůstává. Nejsmutnější na tom celém je to, že se strana neomlouvá sama od sebe. Donutil ji k tomu společenský nátlak všech občanů České republiky. Automechanici, programátoři, hudebníci, herci, lakýrníci a řada dalších profesí tak představuje pro budoucího ministra financí tu nejhorší možnou chátru.

Kam demokracie v České republice poklesla? Budou za maličký okamžik politici stejně hloupými jako jeden z britských zástupců lidu, který prohlásil cosi o zbytečnosti životů zdravotně postižených dětí? Ti, co zaměstnávají a nejvíce přispívají do státního rozpočtu, jsou nyní politikem odsunuti z ideologických důvodů někam do kouta nepotřebnosti. ČSSD nejenže nesnižuje DPH, ona zároveň opovrhuje živnostníky, jako nějakými pijavicemi na systému státu. Tito lidé platí daně, tito lidé vytvářejí práci nejen pro sebe, ale také pro ostatní obyvatele, a přesto jsou podle Mládka těmi nechutnými vyžírky a darmošlapy? Nespletl si stínový ministr zasedání partaje? Neměl se svými slovy raději zabodovat na schůzi KSČM?

Argumentace ČSSD je účelová. Jednou hovoří tak, jednou onak. Jednou ČSSD zametá živnostníky, aby s nimi v příštím roce ve volebním klání vedla disputace plné porozumění a nekonečné vstřícnosti. Nepotřební paraziti najednou budou i v očích Jana Mládka solidními občany, pro které chce strana vytvářet solidní politiku státu.

Vážení spoluobčané, toto je jeden z dalších okamžiků, na které byste nikdy neměli zapomenout. Ta lidová strana ve skutečnosti není lidovou a řadí, tak jako Miloš Zeman, spoluobčany na předem určené sorty potřebných a nepotřebných. Jan Mládek bude nadále poučovat  ostatní o jeho ekonomických vizích, zatímco v jeho mysli zůstanou stalinistická názvosloví a nehorázně protidemokratické názory. Kdyby tato společnost byla k něčemu, donutila by ČSSD k odložení Jana Mládka do skladu nepotřebných vyžírků české politiky.

SDÍLET