VIP blogeři iDnesu trpí idiocií, VIPák Vašek Králů to svými články pravidelně dokazuje

VIP blogeři iDnesu trpí idiocií, soudě alespoň podle nenávistných článků jednoho z klubu vyvolených, Vaška Kralů. Tento bloger nedělá nic jiného, než že píše jeden nenávistný článek za druhým. Vaškův osobnostní profil odpovídá požadavkům privilegované posthradní straničky Svobodných, ke kterým se redakce iDnesu upsala. Václav Král nesnáší islám, nenávidí Romy, proti kterým napsal několik jedovatou slinou protkaných článků. Letitý blogerský kmet s tvářičkou hošíka od bobří řeky poslouží jako šikovný idiot. Na vršek úvodní blogerské stránky si Král vloží obrázek s nenávistnými slovy odporujícími pravidlům iDnesu, ale nic se neděje. Jeho články působí na potenciální čtenáře jako Playboy na teenagera uzamčeného na záchodku rodičů. Čtenost stoupá, lidskost klesá, ale cinkavých penízků od inzerentů přibývá, tak kdo by se staral o nějaká lidská práva a důstojnost člověka?

Kdo z dalších rasistů a extrémistů rozšíří řady iDnesáckých VIP blogerů? Jsou tam Matějka s Králem a dalšími extrémistickými  pisálky dneška a snad i zítřka. Z regulerního plátku se stává Bahía de Cochinos, ve které Castra nahrazují jednotliví chlapíci s nenávistí na mysli i na srdci.  Dejte Královi prostor a on si z každé situace na světě vyrobí problematiku islámu. Není dostatek chleba? To je vina islámu, protože ten užírá chléb ze sionistova kousku vesmíru. Skupina delikventů ve Švédsku znásilní brutálně ženu, i zde je to vina islámu, protože pachatelé pocházeli z Afghanistánu. Podívejte se, podle Krále z daleké USA mohou muslimové za všechno neštěstí na širém světě.

Václav Král

Pravidelní čtenáři z Dělnické strany, Národního odporu, Antimešity a Svobodných občanů budou spokojeni, zaklikají si na karmě autora, ve statistikách redakčního systému se navýší počet čtenářů, a tak není co řešit. Co na tom, že celá událost probíhala trošku jinak, a že za celým neštěstím nestojí islám, ale případná vina jednotlivých kriminálníků? Radikální sionista vyzývající ke zničení Íránu má přeci vždy pravdu. Izraeli neboj se, nikdy nejsi sám, máš tady Václava Krále, který vždy pozdvihne mediální kopí vůči všem a všemu nesionistickému. Všichni muslimové odmítají kulturu sionistů, a proto je z královy vůle nutné lhát a útočit na všechny jinověrce. Frustrace z vážné choroby a z vlastní neschopnosti musejí ven, proto tady pro Václava Krále existuje iDnes.

Pomocí rasistických polemik Václav Král rozebírá nutnou sebeobranu, ve kterém obhajuje střílení po lidech, mezitím se strefí do blogera a admina iDnesu pana Bangy. Pravidelně rýpe do islámu(Proč je Islám nebezpečný a proč není míru pod olivami?)a vymýšlí si nesmyslně demagogické články po vzoru facebookové skupiny Nechceme islám. Jo jeho poeticky pojatý článek Probuď se a zabíjej, je opravdu selankou nenabádající k násilí. Neustále vyzývá k válce vůči Íránu, protože podle Krále dochází k ohrožení Izraele pokud Írán bude ponechán nenapadený. To je další znak extrémistů. Rádi volají po válce, aby ukojili svoje smýšlení o krvi a obětech na životech.

Jaké to mají české ženy a dívky štěstí. Sionista se o ně ve svých článcích tuze zajímá. Dvě ženy byly uneseny v Pákistánu…..snad jen nějvětší hlupák by nevyužil další možnosti si po islamofobním folkloru kopnout do islámu, když za vším stojí islamisté. V Královském postulátu se neřekne vůbec nic podstatného, snad jen to, že ten islám je špatný, kdežto sionistický vesmírek Václava Krále je ten nejsprávnější.  Ještě jednou si uvědomte, že za vším jsou islamisté. Tedy ti co se podobně jako Král ohánějí islámem jen proto, aby zakryli násilí páchané na ostatních. Vašek Králů také užívá sionistické propagandy jenom proto, aby zakryl násilí páchané státem Izrael. Co kdybychom použili stejných generalizací jakých používá ten obstarožní  čechoameričan z iDnesu?

Izraelští vojáci zavraždili Palestince, takže viníky jsou všichni judaisté, nebo rovnou všichni Židé. To je ten judaismus ale škodlivý, když prosazuje apartheid, když mlátí malé děti, když nedodržuje mezinárodní zákony. Izraelský buldozer rozdrtil před deseti lety tělo Rachel Corrieové, takže za to mohou také všichni judaisté, za to mohou určitě všichni Židé, protože politika judaistů v Izraeli nekáže nic jiného než násilí. Přesně takto přemýšlí Václav Král, generalizuje a prosazuje pohled na člověka skrze víru a domnělé náboženské přesvědčení. Další názorový perverzák dostal od iDnesu příležitost předvádět světu svůj hnědý ejakulát. Ostatně na tom není až zas tak moc divného. iDnes je blog, kde rasisté a extrémisté vytvářejí rasismus.

Kamarádíček nácků, jakým byl například Karel Kubrt, působí přesně podle ideologie Eurábie. Možná by se také mile rád přidal k vyhazování muslimů z Evropy, ke kterému vyzýval dříve zarytě přesvědčený antisemita, dnes v novém kabátě přesvědčený islamofob Adam B. Bartoš.  Oba dva mají asi tak stejné hodnoty. Extrémista jako extrémista. Oba dva za jednotlivými činy nevidí nic jiného, než nositele náboženství. Idiocie Králova podání pokračuje. Václav Král působí jako hlupák, takže všichni čechoameričané jsou také hlupáky?

Podle Královských myšlenkových epopejí tomu tak zřejmě bude. Václav Král je jen jedním z hlupáků iDnesu, který se rozhodl z nejvyššího posvěcení adminů šířit rasismus a nenávist, i když to stanovy tohoto serveru zakazují. Oko nejednoho znalce na extrémismus, rasismus a organizovaně vytvářenou xenofobii by nad Královými články zaplakalo radostí. Najednou tolik materiálu ke studiu. Jeden lepší exemplář než druhý.

Zkrátka, iDnes je selankou extrémistické chásky, které jako VIP bloger kraluje skutečný Král.