Národ zvolil hru na Klause 2.0, politické tmářství, lež, hru na podpásovky a extrémismus

Národ si zvolil pokračování v Klausově cestě. Přátelé z oposmlouvy si rozeberou republiku přesně podle svého přání. Miloš Zeman poškodí obraz České republiky v zahraničí. Ekologický nadšenec vyprávějící nikdy nekončící příběh o modré, nikoli zelené planetě, bude nahrazen z vůle lidu lhářem s komunistickou podporou v zádech. Blbá nálada hned tak nezmizí, ale takový Klaus, Bobošíková nebo Okamura mohou být šťastní. Uctívač nacionálna a mistr podpásových her dostal zelenou kartu k partii opošachů, kterou tak dokonale ovládá. Čuba se Šloufem vystřídají hradní triádu. Nikým nevolení se díky popleteným voličům rázem stávají vyvolenými. Rusofizace veřejného prostředí pokračuje podle zamyšleného plánu. Démoni z hradu mlh pomaličku vystupují ze zóny neviditelna. Občané uvidí koho si to vlastně zvolili. Odér náckovství a přehnaného národovectví zabral možná na voliče, ale poškodil zájmy České republiky. Nový prezident přivede stát praotce Čecha do minulosti. Jak pravdivý je názor amerického velvyslanectví o hloupém a blbém národu, který neustále volí zloděje a korupčníky jako zastupitele práv českého lidu.

Miloš Zeman diktoval hru prezidentských voleb. ako hyena se zakusoval do defenzivního Schwarzenberga, který nechtěl šlápnout do stejně zapáchajícího lejna. Nefér hra vynesla lež jako ctnostnou vlastnost do výšin Pražského hradu. Lež s tmářstvím a ohýbáním historických faktů zabrala na neználovské voliče. Ti jv analfabetickém záchvatu neznalostí raději používali stejných demagoicýh pravd, jaké například Landa použil ve svém divadelně hudebním představení Vozové hradby. Frustrovaní voliči dali na lhářství Zemana, aby se na chvilku cítili silnými.

Malá zemička přeci potřebuje politika s vlaječkou na klopě. Nezdegenerovaný šovinista s vydobytým právem na zneuctívání žen je v představách mnoha levičáků potřebnou supernovou, která rozzáří českou hvězdičku do širého okolí politické tmy. Co na tom, že supernova z Vysočiny všechno spálí a zničí. Miloš Zeman zahájil svou kariéru lží. Byla to lež v jednom malém článku. Soudruzi se zděsili nad prognostickými úvahami soudruha Zemana, a proto jej zmedializovali. Z prstu vycucaná čísla nemající se skutečností pranic společného, již tehdy pomohla Zemanovi na výsluní politické opozice. Z neznámého pana IKS se stal známý lhář Miloš Zeman, který národu o několik let později ukázal umění vládnout.

Hry na levici a pravici posloužily jako růžové brýle zabraňující zdravému rozumu v normálním smýšlení. Je tu jeden jakoby levičák, kterého je třeba podpořit jenom proto, aby nevyhrála pravice. Rasismus, šovinismus, lži a ohýbání historických události pro slepé levičáky neznamenalo vůbec nic. Karel Schwarzenberg pravdivými slovy o Benešových dekretech Zemanovi nabyl jeho kremelské muškety, které bez problémů vystřelily do Schwarzenbergových zad. Nečestná hra, podpora Klause, příliv pravičáků z Klausova týmu přívrženců….to všechno naznačovalo výsledky prvních prezidentských voleb.

Milionkrát lepší český prezident Václav Havel byl také zneužit k hrátkám zemanských her o veledůležité místečko na Hradě. První prezidentské volení ovládla negativní kampaň.  Zeman si možná ve skrytu své dušičky vzpomněl na hrátky, které provozoval se svým přítelem Václavem Klausem. Tehdy oba dva zhasli, aby mohli bez problémů spustit v plné síle nekalé hry, ze kterých si oba dva nesou jako národní poklad své podporovatele a mecenáše. Z táborů podporovatelů se stali nepřátelé. Příznivci Zemana převzali netaktnost a hyenismus svého idola. Se stejnou ignorancí faktů a skutečností vmetali písek do očí voličů a podporovatelů Karla Schwarzenberga. Vymýšleli různé kampaně proti jednotlivým blogerům, aby je taktéž poškodili v očích ostatních spoluobčanů.

Pravicový Zeman, ještě nedávno orodující za mnohem důslednější a přísnější sociální reformu, kupodivu dostal podporu také těch, kteří nad současným stavem sociálních věcí orodují nejvíce. Lidé uvěřili pravdám pochybných médií jako jsou komunistické Halo noviny, ultrapravicový FreeGlobe, ultrapravicově naladěné Parlamentní listy a řada dalších.

Podporovaná nenávist Zemana zaměřena hlavně vůči šlechticům evokovala v mnoha lidech pocity křivdy, které je třeba okamžitě následovat. Nechutný kníže se pokusil ujmout českou vlast…….Miloš Zeman volá k boji a slepí voliči neznající v žádném případě historii vlastního státu, musejí přichvátat, ku pomoci. Xenofobie a frustrace zvítězila, aby pošlapala zcela v rozporu s dobrými mravy práva a důstojnost protikandidáta. Proběhly demokratické volby, ale jednání jednotlivých aktérů Zemanova názorového tábora představovalo spíše estébácké praktiky. Celé snažení  národa o změny se stalo touto volbou marné. Soudružské zvyky spojené s papalášstvím dostaly zelenou.

Hysteričtí uctívači levicové neomylnosti slaví další svátky. Zvítězil ten jakoby levicový kandidát, u kterého je ubohost co nejvíce opomíjena. Dinosauří etos přesličkového období je navrácen zpět do centra společnosti. Mimoústavní praxe budiž povýšena na klausovské dědictví, ve kterém vyhrává egoismus a nikoli zájmy České republiky. Představitelé menšin mohou přemýšlet o tom, proč jsou zrovna jejich práva tolik opomíjena. Jsou to především lidská práva, po kterých se za oposmlouvy šlapalo jako po jezedácké předložce. Je tragikomické, že Miloše Zemana volili také představitelé romské menšiny. Co si od takové volby představovali? Vláda Miloše Zemana představuje především dekadenci lidských práv  a občanských aktivit, proti kterým především Miloš Zeman stojí.

Prezident Miloš Zeman není amatér ve lžích a hře na někoho jiného. Národ opět zvolil dekadenci her na Klause 2.0