Neposílejte Daniela Landu, alias Žita44 do “prdele”, jinak na vás zaútočí nožem

Daniel Landa zbil kolemjdoucího jako žito. Konečně naplnil ke škodě kolemjdoucího jeho psychodelické jméno. Hrubián s krásnou fotečkou hajlujícího chlapíka nyní ukázal sílu svého nízkého smýšlení. Provokativními výkřiky chtěl zvýšit popularitu kolem sebe, a tak zčistajasna napadl s nožem v ruce nesouhlasný hlouček tří lidí posílající Daniela Landu tam, kam každá nenávistná ideologie zcela po zásluze patří. V černém porsche s rudou runou esesáků na boku obtěžuje kolemjdoucí s otázkami, zda jsou v míru a lásce . Co takovému člověku odpovědět? Rasista ukázal aktivní politiku Žitovy nenávisti v praxi. 

S nožem v ruce napadá a sráží nevinné, Landou obtěžující občany České republiky. No nic, oni mu přeci vlezli do cesty, když si milovaný Landa zamířil šířit Žitovu lásku a mír mezi prostý, nepopulární lid. Konečně i tomu největšímu naivkovi docvaknou významy Landova slavíkovského projevu. On ublíží každému, kdo zkříží cestu jeho mírovým myšlenkám. S kytarou poskakující šašek ukázal zase jednou hrubiánskou povahu neznající konečných rozměrů. Čtenáři Respektu musí přeci pochopit, že zkřížit Landovi jeho Královskou cestu klíčů, je doslova vražedná hra o přežití.

Nový mesiáš mnoha svými stoupenci poládaný za vůdce vůdců tak čtenáře Blesku spolu se svědky celé události zavedl do zaplivaných hospod, kde se lidé tolik podobní Landově ochrance oddávají za hudby Orlíku plivání do blízkých půllitrů. Landa Respektu nepopírá své chuligánské chování. Nepopřel ani to, že do nevinného člověka, posílajícího Landu do jeho pravé domoviny, jen tak kopnul. Každý, kdo vyzařuje kolem orlíkovského génia negativní energii musí počítat s žitovskou odplatou. Tak se projevuje ten samozvaný slouha Janečkův. Ten blázen, ještě včera prokazující své bláznovství vyšehradským glejtem bláznů.

Landa pikne a lidé v okolí padají na zem. Chudý, věkem ošlehaný frontman nového boje za pravdu propadl možná svému přirozenému naturelu. Ono se de facto nic nestalo. To jen jeden šašek v černém autě se znakem Waffen SS vyskočil a zaútočil na trojici lidí, kteří Landovi, alias Žitovi řekli to, co si o něm myslí celý národ. Možná si tvůrce divadelních operet, tvůrce Bílé Ligy a bývalý čestný předseda Vlastenecké ligy neuvědomil, že není v zaplivané hospodě pokleslé kategorie a jednoduše zaútočil, protože měl potřebu vybít svou energii na někom jiném.

Neposílejte proto Žita44 do “prdele”, v ten okamžik dostane amok a zaútočí tak nějak po svém. Kdo by také očekával na rasistovi a frontmenovi hnědé ideologie skládání Puškinových básní. Zkrátka, Daniel Landa ukázal, jaké to je být fotbalovým chuligánem, kterého kdysi před lety tak dokonale ztvárnil ve své debutové filmové roli. Landa o svém útoku hovoří zcela bez problému. “Jenom jsem je trochu vychoval, aby věděli, že na Vyšehradě se mají chovat slušně, a pak jsem jim podal ruku a předal je míru a lásce“, řekl Daniel Landa Respektu o svém násilném chování.

Landa na své facebookové zdi celý incident popisuje takto: ” Bylo to přímo před mým domem. Občas bývám napadán protilandovskými individui (hecířské články léta fungují, to je jasné) posilněnými alkoholem. Když mi vstupují z chodníku do silnice tři muži a jedna žena spíše levicového vzezření a zjevně posilněni alkoholem, napadlo mě klasické schémaNeboť to bylo přímo před mým domem, zeptal jsem se jich, jestli jdou v míru a v lásce. Po tom, co jsem byl třikrát poslán do prdele a k odchodu se nijak neměli, jsem raději proti přesile zaútočil. Největšího jsem poslal na zem drobným šťouchnutím do brady a na další tři, zejména muže s batohem jsem vytáhl nůž se slovy, ať nechá batoh na zádech. Zkontroloval jsem, zda nemají zbraň a nůž jsem zastrčil. Vyhuboval jsem jim a tomu s batohem jsem se omluvil za nůž a řekl jsem mu, z jakých důvodů to bylo – bezpečnostních. Poté jsem jim trochu vyhuboval za rušení nočního klidu a propustil. Nikomu se nic nestalo. Nejlepší bude, když se lidé k sobě budou prostě chovat slušně. Pak se nic nestane. Slušnost je dokonalá hranice mezi hrubými a drzými.

Tak tahle vypadá Landova spravedlnost. Čest a morálka nade vše, že, milý Danieli Lando, alias Žito44. Tento hrdina se tak nějak stydí za své chování, proto také své komentování k incidentu smazal. Stačil článek v Blesku a Daniel Landa skryl svou reakci, aby později, jak je to jeho dobrým zvykem, mohl říkat, že si bulvár vymýšlí. Politika prosazovaná Danielem Landou není nic jiného, než obyčejná politika násilí, nožů, hajlování a prosazování rasismu spolu s uznáváním hloupých myšlenek dneška a možná i zítřka