Jděte s rytířskými nebo královskými protivládními skupinami do háje

Jděte s těmi skupinami hrajícími si na rytířské nebo královské protivládní spolky ke všem čertům. Nejsou to nic jiného než další sektáři, budižkničemové natírající kravské lejno na jinou než hnědou barvu. Opět pár filutů vytvoří ve Photoshopu rytířské odznáčky, hodí to do barev stařičkého českého království, aby se přilákalo co  nejvíce lidí. To národní cítění, královské barvy iluminující mocnářství silné Prahy…to všechno nejvíce vydělává a nejvíc láká. Takový protivládní človíček vždy podpoří zaručeně české, státní a domácí. Je jedno, že je to jen lejno přetažené zářivými barvami pro lepší dojem. Hra na slova , národ a čest začíná.

Jsou tu ti s jejich komplexy maličkosti a nedůležitosti, kteří potřebují davy pro zvýšení svého ega. Prodej národní hrdosti vždy nejvíce vynášel. Je to vidět například na vrchním prodavači české hrdosti a státní pýchy ,  Danielu Landovi. Ten se díky podobnému umění stal milionářem, tak proč by si zájmová skupinka mající za úkol jistě něco jiného, než blahobyt národa, nepřihřála polívčičku nad naivností a hloupostí ostatních uživatelů sociální sítě?

Dva miliony Čechů jsou doslova darem pro podobné duševní zhýralce kdákající za pultíkem s kohoutem v podpaží. Černé myšlenky se vždy prodávají ve jménu nějakého pochybného projektu. Řekněte pravdu co si myslíte o tomto státě. Co si myslíte o této vládě. Přečtěte si názory uváděné zrovna na této skupině a potom se jako Jidášové můžete přidat, abyste mohli skrytě šířit náš politický záměr, za kterým stojí úplně někdo jiný. Stohlavé stádečko nemluvných klávesou obdařených robotů raději klikne na líbí se mi, i když si nejsou jisti koho, že to podporují.  V normálním světě protivládních skupinek stojí Socani za skoro každou protivládní skupinou, tady s insigniemi rytířské cti to nejspíš budou někteří ultranacionalisté hrající si na svět demokracie a správných hodnot.

Davové šílenství jednotlivých členů skupiny spolehlivě umlčí každého odpůrce. Stačí jeden jediný nastrčený ultranacionalista a většina se ve skupině přidá jako slepec vstupující do prostředka špatně označené silnice. To je stařičká praxe těch rytířů, těch bojovníků za čest, morálku a pořádek. Český lev, s červeným pozadím doprovázený gotizujícím nápisem. Jistě přidá na důležitosti. Podívejte se, konečně podporuji národní myšlenku a chci pád vlády. Co na tom, že pár lidí je ve skupině pro WhiteMedia. Co na tom, že pár lidí tam vyvolává Autonomní nacionalisty jako správnou cestu k nápravě zítřků.  Je demokracie a každý má právo na svobodu slova.

Tu svobodu slova, která je šéfy skupiny šikovně korigována tak, aby nastrčené figurky vycvičily pár opiček ze stáda skupiny k obhajobě čehokoli. Cikán jako vyžírka společnosti, zdravotně postižený jako otrava státu……to všechno je přeci pravda, a tak nikdo nebude protestovat, protože teď nejde o diskutujícího, teď jde o jiné a když to tvrdí tolik lidí z nové skupinky, tak je to jistě pravda pravdoucí, proti které ten nebohý jedinec nebude ani omylem zasahovat.  Dnes není třeba vlastnit ministerstvo propagandy. Stačí založit facebookovou skupinu a pomocí ní šířit informace ku prospěchu zla, které se později stane všeobecně uznávaným formátem pravd.

Takhle se dnes šíří neonacismus, ultranacionalismus a extrémismus. Stačí za symbol strčit hnůj, aby z něj časem byl pozlacený servis vrchních kydačů hnoje.