Daniel Landa?….To je ten hajlující chlapík se znakem Waffen SS na zádech

Danielu Landovi nikdo nevyvraždil rodinu v koncentračním táboře, a tak si vesele může spolu s Lucií Bílou hajlovat. Fotografie dnes uveřejněná v Blesku nebo v Aha jasně dokazuje umělcovo směřování. Zakladatel českých skinheads a milovník Hagal runy, zkouší své štěstí. Společnost se radikalizuje, a tak se pomocí zástupných symbolů vydá VIP persona hnědých ideologií za mediální popularitou vydělávající především cinkavé penízky do extrémistovy kapsy. 

I když psychodelický Landa, alias Žito44, smaže svou náckovsky vyhlížející  profilovku, nikdy tím nesmaže jím léta propagovaný extrémismus spojený s vírou ve vládu v bílého muže.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Je to především Mirjam Landová, která přeměnila rasistický kýč Orlíku na zlatý důl vydělávající miliony. Díky zpěvákově manželce tak dochází k šíření a zpopularizování rasismu, nenávisti a ultrapravicové ideologie  v české společnosti. Daniel Landa je především dobrý obchodní tahák, který si řada českých umělců nechce rozházet. Proto také nikdy nezazní jasné odsouzení Landova extrémismu ze strany českých VIPáků. Většina, podobně jako Lucie Bílá, raději z vidiny dalších kšeftů přehlédne ultrapravicovost Daniela Landy. No co, tahle fotka se zvednutou pravicí pro nejznámější Romku Čech nic neznamená. Takové posílání do Indie, to se české slavice netýká, a tak je několik let staré hajlování v pořádku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Každý rozumně přemýšlející člověk ví, že prapodivné kejkle Žita44 nejsou nic jiného, než propagace něčeho, proti čemu by dávno postupovala Policie České republiky. Použití Hagal runy….to všechno dokazuje Landovo směřování. Waffen SS, zvednutá pravice….tohle všechno je ten Primou milovaný Daniel Landa. Tento chlapík nabízí společnosti hnědé myšlenky zabalené do nového, pro někoho mnohem krásnějšího a úhlednějšího balíčku. Psychodelický výstup na Českém slavíkovi měl zcela jistě vyvolat mediální kontroverzi, na kterou slyší všechna média v zemi. Byl to docela dobrý pokus o zveřejnění Landova vnitřního chaosu sympatizujícího s pradávným znamením Tisícileté říše šíleného malíře pokojů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lucie Bílá s Landou hajlovala jenom proto, protože si Landy váží. Bude tato česká slavice napodobovat Žita44 také v jeho šíleném kejklování? Kejklíř se skrývá za ne tolik známé rysy neonacistického Německa(viz Hagal runa a další). Proto kejklíři a bláznovi Žitovi vychází jeho publikování neonacistických symbolů. Kdyby místo Hagal runy vytáhl Landa  hákový kříž(ke kterému v Baru krásný ztráty vyznal svůj obdiv), popřípadě říšskou orlici, měl by zcela jistě mnoho problémů s vysvětlováním české policii. Takto si Landa, alias Žito, může hrát na hlupáka milujícího germánskou symboliku.

Daniel Landa, alias Žito44, má za sebou také některé české politiky a řadu dalších podobně laděných osobností politického a uměleckého světa sdružujícího se kdysi v Landově prapodivném řádu ORDO LUMEN TEMPLI. Těmito osobnostmi byli například: politik Jan Vidím, herec Ondřej Vetchý,  bývalý ředitel Národní protidrogové centrály Jiří Komorous, miliardář Kellner nebo muzikant Zámečník.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daniel Landa, to je zdatný manipulátor, který nejednou zneužil veřejnoprávní či celostátní televizi k šíření svých zhoubných myšlenek. Před mnoha lety Landa v katedrále na Vyšehradě jako kazatel v bílém rouchu s červeným křížem na prsou za doprovodu České televize a hudebního souboru nevidomých dětí napodoboval akci silně připomínaící shromáždění Ku – Klux – Klanu. Árijsko-křesťanský řád dostal za podpory veřejnoprávní televize prostor k celostátnímu šíření  nenávisti. Stejně tak posloužil Český slavík, ve kterém nezaznělo nic jiného, než pravý násilnický etos na fotografii hajlujícího Daniela Landy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatně, co se dá čekat od frontmena rasistické skupiny. Druhý ze zakladatelů Orlíku, David Matásek, se také kdysi v médiích doznal ke svému hajlování na Landových kanadami a bombry posetých koncertech. Rasista a milovník hnědých myšlenek zkrátka potkal stejně smýšlející ženu uprostřed německých hvozdů. Tato žena mu pomohla nahoru a posvětila dekadenci neonacismu na vyšší mnohem zákonnější level.

Na Vyšehradě před mnoha lety přinesla národu Česká televize podivné vystoupení árijského řádu Ordo Lumen Templi, na Vyšehradě také Landa v jeden nedělní okamžik, 2.12.2012, jako blázen Žito předvedl rolnění. Zarolnil si, přilákal média lačnící po další přihnědlé touze zakladatele Orlíku. Jen pár desítek věrných přišlo svému novému vůdci zatleskat. Mezi uctívači nechyběla ani Olga Lounová. Možná si křehká květinka českého showbyznysu ani neuvědomuje, že za tím vším šaškováním stojí hlavně podpora neonacismu, nesnášenlivosti, rasismu a utlačování všech odlišných lidí. Landa se sice na svém Facebooku pyšní s více jak dvaceti tisíci příznivci, ale ve skutečnosti novodobého Žita44 podporuje jen několik desítek věrných. Ti také přicupitali, aby se objevili vedle svého mistra v hledáčcích médií. Ověnčen holohlavou ochrankou oděnou do mikin osázených Hagal runou zvěstoval blázen Žito44 svůj sen o hnědém světě, kde národ znamená vše, ale jedinec bude pouze šmouha v cestě mocných.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Landa, tak jako mnoho českých neonacistických skupin, hraje na Slovanství, na národ, čest, odvahu….Tohle všechno jsou také hodnoty převzaté jak německými, tak českými nácky. Tehdy ve třicátých a čtyřicátých letech minulého století také čeští nacisté povýšili svatováclavský kult na nové náboženství, stejně tak povýšili český národ a uvědomování si svého národa, aby se nacismus mohl ještě lépe vyvíjet. Stejně se nyní chová Landa, alias Žito44. Za účelem národa prosazuje ultrapravicové hodnoty.

Landa využívá své popularity. Landa také využívá vzájemného zapojení velmi vlivných lidí, kteří Landu podporují. Bývalý zpěvák a zakladatel Orlíku prosazuje své “kejkle” aby bez trestu propagoval své hnědé cítění. Raději zprzní kališnickou symboliku. Šaškování a kejkle Daniela Landy mohou být také zajímavou formou sebereklamy. Orunované mikiny s náckovským ornamentem Waffen SS se budou posléze prodávat mnohem lépe, když budou zmedializované a komentované ve sdělovacích prostředcích.

Kejklování tak představuje docela solidní reklamu. Takové zabití dvou much jednou ranou. Prosazuje se ultrapravicový extrémismus, zatímco se jako vedlejší obchod podaří pomocí svých akcí a proslovů nalákat více lidí na zanikající koncerty. V ovlivňování fanoušků skinheadské skupiny Orlík má Daniel Landa velmi dobré zkušenosti. Daniel Landa si k rasismu a extrémismu přidal Karla Kryla, Jana Palacha, katolicismus apod. Všechny tyto hodnoty nově asimiluje v rasismus zjemnělý o nacionalismus. Landa Kryla ve výsledku jen zneužil, aby ke své potřebě ukázal, že je více než primitivní rasista. Svým “krylováním” stáhl Daniel Landa myšlenkovou tvorbu na úroveň fotbalových chuligánů.

Zkrátka….Daniel Landa, to je ten hajlující chlapík se znakem Waffen SS na zádech

DOVĚTEK:

Server Hrebenar.eu není zvyklý psát o někom bez někoho, a tak byl tento článek pověšen na facebookovou zeď Daniela Landy. Ten na celý článek reagoval těmito slovy: