Bože ochraňuj tuto zemi před českým voličem

Bože ochraňuj tuto zemi před českým voličem. Tím zvláštním tvorem, který jako osel před porážkou volí to nejhorší ze všech špatných řešení. Krátkozrakost vlastního prospěchu vyvolává velmi vážné následky pro budoucí pokolení. Co je nám jako občanům do druhých. Ti ať si dělají co chtějí………Nakrmen jako kojenec po vydatném mlékobraní zavře spořádaný volič oči před nějakými extrémisty. Nacismus třicátých let přeci nikdy nemůže nastat, a tak “Nic než národ nebo Čechy Čechům” nemůžou nikomu uškodit. Jen se podívejte na Okamuru, jak vážně brojí za extrémní podobu diktatury, která slibuje rasismus a vše nemožné zrovna pro zkaženého českého voliče.  Co na tom, že při tom zapláčou osudy Romů, chudých lidí a zdravotně postižených. 

Každá sranda něco stojí, proto se raději český volič přemění v názorového slepce, který nevidí a neslyší naříkání druhých. Dekadence vlády je pozvolna přenášena do široké společnosti, která s laxností sobě vlastní téměř automaticky přijímá vzory chování onoho Gazdíkem proklamovaného hongkongského modelu státu, ve kterém je občan produktem  s cenou a háčkem v případě opotřebení.  Vládní škrty plné asociálností a naschválů vyvolávají ve voličských myšlenkách náklonnost k největším křiklounům společenské stoky názorů. Vandas jako podivný mluvčí s německými Kammaraden za zády pomocí opičích tanečků zkouší oslovit toho prapodivného českého voliče. Jako zakřiknutý homosexuál pohrozí pěstí každému, kdo promluví o jeho minoritní orientaci, kterou tak neuměle skrývá za hordou násilníků holých hlav.

Český volič se prozatím ztrácí v závanu nejsnadnějších řešeních, ve kterých se skrývá proradná levice s ještě proradnější pravicí. Jsou to právě ty prezidentské volby, které se staly načas výkladní skříní voličské lhostejnosti. Požitkáři za státní peníze pocítili příležitost, a tak ve volebním honu zahrají na nejpodlejší strunu voličovu. Modře zbarvená stranička vzdáleně připomínající tmavomodrý svět zahraje na hnědou strunu vypůjčenou z Vandasova tábora. Nic než národ, nic než velikost nízkých nacionalistů. To mají volit ti čeští voliči. Zakladatelé skinheads, milovníci islamofobních nálad jakoby dělali svou volební kampaň podle pera Valentina Kusáka. Nenávist v obrazu kulturní války je podle některých spoluobčanů dobrým nástrojem k povýšení kulturní vyspělosti matičky země. Rasismus a nesnášenlivost jsou rázem povýšeni do stavu Královských hodnot.

Voliči volí, aby naplnili prastaré anarchistické rčení. Nejhorším nebezpečím pro stát zůstávají sami voliči, kteří později ve stavu vystřízlivění pochopí, že opět zvolili špatnou cestu do další společné budoucnosti. Voliči volí, aby následně stejní voliči v protikomunistických demonstracích projevili frustraci nad sebou samotnými. Tehdy v zastření mysli vyvolili třešňový sad jako jednu z nových cest krajské politiky, aby si později uvědomili, že zvolili stejnou stranu holdující stalinismu, provolávající kapitalismus za zhoubnost lidstva. Nebezpeční voliči v krajské generálce ukázali, jak moc jsou neschopnými ovcemi her vysoké politiky. Levice je pokládána za mesiáše, i když tomu tak ani náhodou není.

Volič okouzlený nacionálnem, nekonečnou mocí vyvolených opět sáhne v lednových dnech po volebních lístcích, aby demonstrativně zvolil další špatné dalekosáhlé řešení. Zkuste si vybrat méně zkažené jablko v ošatce všech zkažených. Vždy ve výsledku dopadnete špatně. Výsledek prezidentských voleb není o šíření dobra ku prospěchu voličova přání. Výsledkem je povýšení zla a neštěstí do ještě vyšších výšin, ze kterých ten udatný český volič nezahlédne světlo zvolené hvězdy černého vesmírna. Ústava, ústavnost a lidská práva nabývají novotvarů zešedlých onucí, Těch nepotřebných krámů zabraňujících v aplikaci rychlých, tolik ponižujících opatření. Hloupý volič raději přijme odebrání práv, než aby hájil lidská práva druhých.

Jsme prazvláštní společností, která ničí to, co jsme si pracně sami vytvořili. Raději nazveme obhájce lidských práv za blázny, abychom blázny a šílence korunovali do stavu Králů, císařů a vladařů nad osudy těžce zkoušeného národa. Blíží se lednové dny, kdy český volič uplatní svou destrukční schopnost. Budou posléze nějací mladíci tak vehementně demonstrovat před Pražským hradem za odstoupení nového rasisty a populisty z bájné funkce prezidenta republiky?