Stovky lidí v Londýně oslavovaly zákaz pochodů fašistické Ligy na obranu Anglie

Stovky lidí v Londýně oslavují rozhodnutí tamějšího ministerstva vnitra. To zakázalo náckovské pochody místním antiislamistům a ultranacionalistům z Ligy na obranu Anglie. Ta dostala co si skutečně zaslouží. Zatímco tady uprostřed Evropy policisté slouží jako ochranka nácků, Tam na ostrovech nemají problém ukázat ochráncům nenávistných ideologií  jejich skutečné místo. Rasismus a nenávist nepatří do ulic demokratického a kulturně nadaného národa. 

Rasistické pochody Ligy na obranu Anglie byly namířeny především na muslimy a další minority žijící ve východní částí Londýna.  Hlupáci bez mozku, s nenávistí v srdcích chtěli do poklidných ulic přinést jejich jediné umění, které ovládají. Zapalování popelnic, ničení aut, mlácení odlišných lidí….to je modla ultranacionálních pijavic, kvůli které jsou holohlavci připraveni udělat takřka cokoli. Angličané s krajně pravicovými názory nesouhlasí a hodlají nadále demonstrovat proti dalším krajně pravicovým anglickým skupinkám.

Zatímco severočeské úřady podlehly populismu, britské ministerstvo vnitra jednalo naprosto správně. Státní, či městské úřady mají především sloužit k ochraně lidských práv. Tyto úřady musejí fungovat jako ochránci demokracie a demokracie nejsou pochodující, do okolí hulákající neonacisté skrývající se za nějakými trapnými hesly. Pro společnost nejsou nebezpečím minority. Největšími nebezpečími jsou především extrémisté, kteří by nejradši všechny odlišné poslali do horoucích pekel. Liga na obranu Anglie sama vyzývá k násilí, zatímco o jiném domnělém násilí tak ráda káže.

Je to podobné jako u našich pomatených Vandasovců. Ti také vyzývají k práci, přitom naprostá většina členů Dělnické strany sociální spravedlnosti o práci ani nezavadila. Liga na obranu Anglie plánovala v londýnských ulicích řadu rasistických výprav. Představitelé městské části Waltham Forest s mediálním serveren Guardian vytvořili petici na zákaz pochodu Ligy na obranu Anglie. Tuto petici podepsalo na 5000 obyvatel. Ministerstvo vnitra tak vyhovělo přání petice a přikázalo zákaz jakýchkoli pochodů ulicemi v přesně stanovených městských čtvrtích. Zákaz zabraňuje po dobu 30 dnů konání všech pochodů ve  Waltham Forest a okolí městských částí Islington, Tower Hamlets a Newham.

Do 25. listopadu 2012 tak mají fašisté ve vytčených oblastech útrum.  Liga na obranu Anglie je novou náckovskou skupinou. . Jejími členy jsou také Sikhové nebo Židé. Je to nová antimuslimská “pouliční armáda “, jejíchž protesty většinou končí velkým násilím. Liga na obranu Anglie vznikla v roce 2009. Jsou to přeborníci na rasistické demonstrace. 28. srpna 2010 se představitelé nových nácků rozhodli v Bradfordu v hrabství West Yorkshire, kde žije druhá největší komunita obyvatel původem z jižní Asie, k další rasově motivované demonstraci. Ta se opět svrhla ve velké násilí. Náckové se střetli s policií a protirasistickými aktivisty. Vzduchem létaly dlažební kostky, dýmovnice a lahve. Tenkrát došlo podle médií k zatčení 13 osob.

Jedním z lídrů Ligy na obranu Anglie je i Guramit Singh, sikh narozený v Británii. Uvádí, že hnutí je, stejně jako holandský rasista Wilders, silně proizraelské a udržuje i židovské a LGBT  „sekce“, které usilují o zákaz staveb mešit a snaží se o postavení nošení burky mimo zákon.  Tato nová fašistická skupina často na demonstracích mává izraelskými vlajkami. K pochodům skupiny už pravidelně patří skandování hesel namířených proti muslimům a často takové pochody končí násilím. Liga na ochranu Anglie prosazuje nový druh fašismu a nacismu po celé Evropě. Liga na obranu Anglie je jedním z hlavních architektů integralistického konzervativismu, který u nás prosazuje například Petrem Machem řízená Strana svobodných občanů.

Na Lize na obranu Anglie můžeme vidět, kam sahá ta svoboda občanů. Ve skutečnosti žádná není.  Jakékoli neonacistické, extrémistické a rasistické činnosti by měly být vždy zrušeny a postaveny mimo zákon.