Psychodelický Landa na Českém slavíkovi odhalil svou pravou totožnost hnědého extrémisty

Daniel Landa se na předávání slavíka projevil jako naprostý hrubián nemající se slušným vychováním pranic společného. Možná, že chtěl třetí slavík v pořadí poukázat na svou skinheadskou minulost, kdy v kanadách a nedobře padnoucím bombru s Janem Vidímem šaškoval v řádu ORDO LUMEN TEMPLI. Zpěvákova duše konečně i před televizními kamerami doznala pravých barev.  Hloupý extrémismem sežehnutý duch Landovy povahy se během řečnické exhibice linul doslova všemi směry. Mikina posázená runami s černým kohoutem  v ruce signalizovali, že Daniel Landa je opravdu jako Žito.

Zakladatel českých skinheads a frontman rasistické kapely Orlík navázal svůj konec na prastarý začátek, kdy jako jeden z prvních zahájil hru na rasismus a podporu hnědých myšlenek v české společnosti. Landovo prvotní album Demise, (kterého se prodalo na 200 000 kusů) obsahovalo mimo jiné i rasistickou skladbu Bílá liga, která se stala neoficiální hymnou českých neonacistů a milovníků indických symbolů štěstí. Snad na tuto éru zpěvákova života chtěl Daniel Landa  psychodelickým způsobem přede všemi lidmi poukázat. Šílený výraz zpěvákovy mysli vyvolal v  celém okolí celkem oprávněný strach.

Dokonce i moderátor celé akce, Ondřej Brzobohatý, raději vyklidil pole působnosti. Novodobý Kouzelník Žito  v provedení Daniela Landy představuje zhrzeného extrémistu prosazujícího po dobu dvaceti let kulturní šovinismus, extrémismus a rasismus rovnající se starodávným neonacistickým pravdám tisícileté říše. Však také na posledním koncertu skupiny Orlík v pražské sportovní hale tehdy směrem k Landovi hajlovalo na 800 rozvášněných fanoušků. Po tomto koncertu bylo skinheady v ulicích Prahy brutálně fyzicky napadeno několik zahraničních turistů tmavé barvy pleti. Skupina se následně ocitla pod tvrdou palbou kritiky ze strany médií a záhy na to se rozpadla.

Dvacet let se Daniel Landa snaží podle jeho slov změnit tento svět a je to k ničemu. Tak nevím, je tou požadovanou změnou rasistické prznění demokracie pomocí hýkajících dementů? Jsou snad severočeské akce Vandasova spolku tupců tím, co potřebuje český národ? Byly snad koncerty Orlíku s hajlujícími fanoušky tou správnou cestou k lepším zítřkům?  Landa zpíval, protože věřil, že svou písní změní svět. Potom by se pan zhrzený měl pochlubit se svými texty písní, které stále kolují celým internetem.

Co to bylo za ránu, kdo nám to sem z palmy spad, černý oči, černý tělo to není můj kamarád! Bílá liga, bílá síla, bílá liga, bílá síla, bílá liga je bílá bílá, vyčisti si boty, přijde tvoje síla, bílá síla mě zaslepila, černou duši mi vybělila.” , to je text jedné z Landových písní. Co chtěl zpěvák tímto textem změnit? Mělo snad požadovanou změnu obsahovat Landovo album Neofolk? Album však folkové není a předpona ‘NEO’ se používá především v politice. Neo = nový; Folk = národ. (Neo folk lze přeložit jako Nový národ).NEOFOLK je navíc hudební styl německých neonacistických kapel, na stránkách www.neo-folk.de byly ještě nedávno k vidění různé zajímavé “čtverečky” a “piškvorky”, kterým rozumí jen zasvěcení neonacisté.

Jak chtěl Daniel Landa změnit svět pomocí klipu k písni Protestsong?  “Pejzaté bratrstvo v kloboucích” nese rakev zabalenou v české vlajce… co měla tato písnička změnit? Myslí si snad jeden z představitelů agresivních gaunerů, kterými skini bezesporu jsou, že antisemitismus je cestou k lepším zítřkům? Chtěl snad psychodelický Landa změnit svět z pozice čestného předsedy Vlastenecké ligy? Jako “správný vlastenec” také Dan na vlastenectví bohatne. Jen díky prodeji falešného vlastenectví Daniel Landa slaví svůj úspěch. Do jednotlivých divadelních her, do jednotlivých písní i dnes vkládá rasistické vzkazy s rasistickými podtexty.

Jako znovuzrozený křesťan s nemalým křížkem na krku měl Landa využít příležitosti k odmítnutí rasismu a skinheadů. Místo vyhrožování, místo prosazování nenávisti měl mluvit o bratrské rovnosti všech lidí, neboť Kristus Pán umřel na kříži za bílé i za Romy.  Bohužel Landa tak neučinil. Bylo to ostatně vidět během nepokojů na severu Čech, kdy opět Landa komentoval po svém. Landa nepochopil ani to, že pravá vlast křesťana je v nebi a není na zemi.  Svým myšlením zůstal samozvaný Žito tím, kým byl. Daniel Landa si k rasismu a extrémismu přidal Karla Kryla, Jana Palacha, katolicismus apod. Všechny tyto hodnoty nově asimiluje v rasismus zjemnělý o nacionalismus. Landa Kryla ve výsledku jen zneužil, aby ke své potřebě ukázal, že je více než primitivní rasista. Svým “krylováním” stáhl Daniel Landa myšlenkovou tvorbu na úroveň fotbalových chuligánů.

Jako kdyby se Dan navracel do své filmové role fotbalového chuligána ve filmu “Proč?”.  Chuligán přeměněný v psychodelika vystupuje na Facebooku jako Žito44. Stejný psychodelik vystupuje se šokujícím, duševní hnědost odhalujícím proslovem k divákům přímého přenosu předávání Českého slavíka. Extrémista vyděsil televizní diváky a propadl mesiášskému kouzlu Karla Janečka. Dan Landa není veřejný majetek, a proto jakékoli články proti Žitovi vyvolají plivnutí do obličeje. Nejspíš podivnému “umělci” vadí články poukazující na jeho jednoduchost, rasismus a hloupost. Raději runami ověšený Landa vyhrožuje všem, kdo chtějí nějakým způsobem ublížit Karlu Janečkovi.  Opera Klíč králů je totiž skrytým vzkazem vyprávějícím příběh o Žitově boji za jeho “lepší” společnost.

Landa musel zemřít, protože to, co brzy přijde (uvidíte sami), by si nikdy nedovolil, Vážení Čechové, Moravané, Slováci a Poláci… Landa by se bál. O život, o rodinu… tohle je Velkokejkle a Žito strach NEZNÁ! Dum spiro spero!” píše Landa, na svém facebookovém účtu. Hodlá se Landa stát vůdcem nějaké ozbrojené extrémistické skupiny?

Daniel Landa lituje svého selhání a mlčení nad obviněním jeho přítele a bývalého ministra obrany Bartáka. Přesto všechno se stejný Landa, alias Žito, přátelí s Karlem Janečkem, který ve svém protikorupčním fondu vystupuje právě proti takovým lidem, jakým je Barták. Na jedné straně novopečený Žito viní bývalého amerického velvyslance Canabisse z vymyšlených komplotů na Bartáka: ” Na doktora naplivali, mocní chlapci z Ameriky, na hlavu se průser valí, čert vyletěl z elektriky. Canabis a ještě druhý, zřejmě trochu zahulili, potrestají vzpurné sluhy, že si štěkat dovolili. Doma rádi přisadili, neb hledali korupčníka! Amíci jim dohodili nestraníka trpaslíka“, aby následně stejný  Žito podporoval Janečka financovaného novým americkým velvyslancem Eisenem.

Janeček je proti extrémismu a nacionalismu, přesto se stýká s Danielem Landou. Není na tomto přátelství něco divného? Naivní a duševně ztracený Landa podlehl mediální manipulaci a spojil se s někým, proti kterému by měl každý extrémista a rasista bojovat. Na jedné straně káže Landa nacionalismus, aby ho posléze ve spojení s Janečkem pošlapal. Janeček možná pochopil, že Landa by mohl být dobrým tahem na mladé, kteří by třeba v příštích prezidentských volbách dopomohli Janečkovi k prezidentské funkci.  Možné je prakticky cokoli.

Zkrátka, Daniel Landa, alias Žito, dnes předvedl svou pravou krutou, hrubou, psychodelickou povahu mysli. To , co skrýval Krylem, Kvaskou a Tachem, to dnes odhalil ve své plné ohavnosti. Ne nadarmo má Daniel Landa na pravém zápěstí vytetovaný runový nápis MERCURIUS. Jak je známo, Merkur obletí Slunce jednou za 88 dní. (Kryptogram 88 v neonacistické symbolice neznamená nic jiného než Heil Hitler ).