Levičáci selhali, i kvůli nim bude sKarta povinná pro nezaměstnané

Levicoví poslanci ani jeden nezvedli ruku proti rozšíření sKaret. Všichni odsouhlasili to, proti čemu v médiích tak horentně bojují. Televizní bojovníci za dobro obyčejných lidí ukázali, jak skutečně pracují. Zvednou ruku, neplní svou roli v českém právním a ústavním systému, aby posléze nelegitimním způsobem rozhodli o rozšíření kšeftu pro Českou spořitelnu. Voliči by se měli okamžitě dotazovat svých poslanců, proč hlasovali, aníž by cokoli namítali proti Drábkově sKartě. Sobotka, Zaorálek a mnoho dalších levicových bojovníků opět selhali. Taková je činnost našich politiků. Levici ani pravici nejde o občany, jim jde jen o moc a jejich nadité kapsy.

Poslanecký přílepek v sociálně-právní ochraně dítěte ve středu rozšířil povinnou výplatu dávek v nezaměstnanosti pomocí sKaret. Kdyby poslanci přílepek neschválili, byla by povinnost používání sKaret pro nezaměstnané dobrovolné. Podle online deníku Aktuálně.cz většina poslanců ani nevěděla, že je v zákoně o dětech nějaký přílepek týkající se sKaret. Za co tedy poslanci přijímají peníze? Jsou pouhými stroji určenými jen ke zvedání ruky ve chvílích nic nedělání?

Česká republika má kolem 7000 zákonů. Poslanci neustále vydávají nové a novější novely, až se právní systém státu stává nepřehledným. Poslanci neplní svou práci hodnotně, neplní ji stoprocentně. Kdyby plnili svou pracovní náplň tak jak mají, věděli by, o čem kdy hlasují. Zákon týkající se sKarty doposud nenařizoval používání této Drábkem vymyšlené nesmyslnosti. Pouze počítá s sKatou jako s jednou možností. Ministerstvo pod vedením Drábka si vykládá zákony po svém a z sKarty udělalo nezbytnou povinnost. Dnes, také díky levicovým politikům prošlo rozšíření sKarty na další uživatele sociálního systému.

Jára Cimrman by měl radost. Absolutní idiocie vládne v nejvyšších stupních české politiky. Škromach, který kdysi horoval za karty a nyní také proti nim není, i když tvrdí v médiích pravý opak, je jasným důkazem práce českých politiků. Všichni poslanci jsou stejní. Nezáleží na tom, jestli mají modrý nebo oranžový kabát. Levičáci se nejspíš nyní budou vymlouvat na vládu, aby poukázali, že oni za nic nemohou. Mohou. Pokud by sledovali i ty přílepky, nemuseli by v žádném případě hlasovat pro rozšíření jimi mediálně nenáviděné pomůcce Nečasova kabinetu.

Prastaré přísloví o politicích říká: “politici jsou stejné svině, jenom před svým pánem jinak kvičí”. Tím pánem jsou tady média, voliči sledující noviny, televizi, internet nebo jiné médium. V České republice neexistuje levice a pravice. Úkolem každého poslance je, aby národu a lidem neškodil. Jak vidíme, levice i pravice škodí a škodí obrovskou měrou. Nacházíme se v komediální situaci, kdy dochází k prolomení procesu tvorby zákonů. Vytváření zákonů je prováděno neústavní procedurou. Protiústavními procedurami jsou vytvářeny také ústavní zákony.  Česká republika je Kocourkovem, ve kterém jsou lidé myšmi a lovci jsou tady proradní politici ze všech možných směrů.

Václav Campírek z TOP09 propašoval do zákona o sociálně-právní ochraně dětí přílepek týkající se sKaret. Ty budou díky neschopnosti ostatních poslanců jedinou možností k výplatě podpory v nezaměstnanosti či podpory při rekvalifikaci. Zatímco se poslanci rozrušovali debatou nad rušením kojeneckých ústavů, rozhodovali také nevědomky o sKartách. Campírek na svůj přílepek neupozornil. A proč by to měl vůbec dělat? Poslanci mají oči, mají všechny poklady, a že je nečtou? To je pouze jejich chyba. Občané právě na tomto přílepku mohou pozorovat, jak poslanci pracují. Pracují naprosto špatně a neodborně.

Doposud se podpora v nezaměstnanosti a podpora při rekvalifikaci se vyplácela převodem na platební účet určený uchazečem o zaměstnání, nebo v hotovosti, anebo využitím platební funkce karty sociálních systémů, a to podle rozhodnutí uchazeče o zaměstnání. Způsob výplaty doposud určoval příjemce dávky. Podle nového přílepku schváleného také levicovými politiky se najednou tyto dávky vyplácejí  pouze prostřednictvím karty sociálních systémů, a to převodem na platební účet určený uchazečem o zaměstnání, v hotovosti nebo využitím platební funkce karty sociálních systémů.

Ve středu poslanci přehlasovali prezidentské veto, aby v přílepku prosadili to, co předtím nejvyšší politik státu odmítl. Červnová snažení poslanců ODS, TOP 09 a LIDEM narazilo na Senát a prezidenta republiky. V listopadových dnech opět návrhy poslanců vyhrály i díky neschopnosti levicových poslanců, kteří odvádějí tak jako všichni poslanci, nekompetentní a neprofesionální práci. Levice naoko selhala, aby občanům ukázala její pravou tvář. To, proti čemu v médiích bojují, ve skutečnosti podporují.

Ve většině demokratických zemích je používání přílepků zakázané. O konci přílepků rozhodl Ústavní soud v roce 2007. Přesto všechno se s přílepky kšeftuje. Ústavní soud cosi zakázal, aby ping pong já na bráchu, brácha na mě vyhrál a vesele pokračoval dál.  Zákonodárci každý rok sáhnou do osmdesáti procent zákonů. Jen ten živnostenský se za dvacet let své existence novelizoval stokrát a ještě devětkrát navrch! V tom se těžko někdo vyzná. Zákaz Ústavního soudu je jako pro srandu králíkům. Ústavní soud v roce 2007 řekl, že není možné, aby například byla k zákonu o daních přilepena větička o povinné školní docházce. Přesto všechno poslanci přílepkují.

Poslanci nerespektují nálezy Ústavního soudu, stejně jako neprovádějí kvalitní práci. Šéf Nejvyššího správního soudu Josef Baxa na konferenci o vymahatelnosti práva řekl, že náš stát už není schopen přijímat zákonné normy, které by dokázal uvádět do praxe, kontrolovat jejich uplatňování a sám je dodržoval. Systém je podle něj „zahlcen blbostmi“, a tak ani státní instituce nedodržují vlastní pravidla. Kam se tato země dostala?

Je na čase uvědomit si uvědomit, že všichni poslanci jsou stejně prohnilí. Je na čase si uvědomit, že levice pod ČSSD směřuje k pravici a následně ponechá většinu pravicových plánů. Protože tyto plány jsou také součástí politiky ČSSD. Co všechno si nechají čeští voliči líbit?