Jděte do háje s tím Faragem, je to další nacionalista, extrémista a rasista

Jděte do háje s tím Faragem. Je to další  ultranacionalista, extrémista a rasista. Je to takový britský Wilders nebo český Sládek. Také vystupuje zejména proti muslimům , cizincům, multikulturalismu, lidským právům a Evropské unii. Zkrátka, je to stoupenec nové, hnědě zabarvené ideologie. ve světě známé jako Integralistický konzervativismus. S Nigelem Faragem přichází diktatura, ve které vznikají vyvolení obírající všechny lidi závislé na sociálním systému. S Nigelem Faragem končí podpora všech sociálně slabých, protože s tímto pánem přichází zvířecí dravost bez slitování a humanismu. Seber si co chceš, a pokud jsi dostatečně rychlý, můžeš se mít dobře. Ti ostatní musejí podlehnout zákonům prastaré eugeniky. 

Lidé často nadávají na Klause a přitom oslavují Nigela Farageho. Zrovna minule na jedné facebookové stránce si jedna žena stýskala: “NAJDE SE U NÁS NĚKDO TAKOVÝ,JAKO FARAGE? O TOM MOC POCHYBUJI…..”, byla to jedna z těch, co vystupují proti vládě a prezidentovi. Přesto všechno kvůli své neznalosti volá po politikovi, který se Klausovi v mnohé podobá jako vejce vejci. Stačí nazvat Evropskou unii blokem Merkelové a hned ti jednodušší, kteří příliš nevědí a nepřemýšlejí , vytvoří z jednoho anglického megarasisty novodobého boha ochraňující všechny v širém okolí před evropským trápením.

Dobrá tedy, nalakujme všechna nacionalistická, náckovská hnutí na euroskeptická hovádka. Pozor, tyto myšlenky zcela jistě nejsou v rozporu s lidskými právy. Tady se nehovoří o homosexuálech jako o deviantech, tady se neschází klerofašista Semín, aby svému guru pomohl k založení nové politické strany. To všechno je vlčí mlha. Diskriminace je také v pořádku, ona vlastně také neexistuje. takoví umělci jako Mach a další nalakují rasismus do moderního, mnohem výhodnějšího kabátku. Ve jménu Klausovského diletantismu uhlídáme komunismus a všechny stoupence Evropské unie nazveme komunisty, zatímco se vzadu mimo obecný zájem rozrůstá přímo v srdci republiky hnědé blátíčko.

Prezident Václav Klaus stejně jako Farage prezentuje politický extrémismus. Z boží vůle jeho vladařské milosti všichni musíme být extrémisty. Spojující body mezi jednotlivými extrémisty naznačují jaké je prezidentské politické smýšlení. Euroskepticismus, kterým Klaus jako malé děcko neustále před sebou chřestí, je pupeční šňůrou spojení s krajně pravicovými stranami jakými jsou například proklausovská Strana svobodných občanů Petra Macha nebo klerofašistou  vedená Akce D.O.S.T. Existuje ještě mnoho krajně pravicových stran a skupin jako jsou náckovská Právo a Spravedlnost a další hnědá svinstva českého politického nebe.

Farage je britskou obdobou republikánského Sládka. Stejně argumentuje, vyznává stejně nesvobodné myšlenky. Je nacionalistou, chcete-li fašistou, vyznávajícím nadřazenost jedněch před druhými. Anglický stoupenec Klause doslova plesal radostí nad prezidentským projevem namířeným proti Evropské unii. Hlupák s mandátem a britskou vlaječkou na poslaneckém stolku, každou chvilku útočí proti svobodě a demokracii. Nigel Farage působí v Evropském parlamentu spíš jako pan Bean. Svou zálibou ve vlajky a národní symboly vyvolal mezi europoslanci salvu smíchu. To se Barroso dotazoval přítomných poslanců, zda je povoleno na stolcích používat vlajky. jakmile dostal odpověď, že ano, vytáhl vlajku Evropské unie a Nigel Farage se v ten samý okamžik proměnil do podoby neexistujícího trpaslíka.

Nigel Farage je odpůrce mutikulturalismu, vyznává naprosto stejné hodnoty nesvobodného světa jako Klausův mazánek Petr Mach. Soukromníky vytvářený rasismus je v pořádku a veškeré zákony volající po dodržování lidských práv jsou na obtíž. Svět podivína z Anglie vypovídá o diktatuře. Nigel Farage je také silným homofobikem brojícím proti stejným právům. Pouze blázen dělí lásku na tu dobrou a špatnou. Nigel Farage pokládá city za něco špatného. Ve jménu jeho hnědé politiky nemají homosexuálové právo na manželství. Nemají právo na řádný život. Zpátečník velebící církev jako jedinou nositelku pravdy, káže světu o jediných stoprocentních hodnotách zvěstovaných předem vyvolenými lidmi. Přímá demokracie po vzoru Farageho představuje především uzavření britských hranic před světem.

Vysněným rájem britských i českých nacionalistů je stát řízený pravidly zkostnatělé církve, kde sociálně slabí vymřou, protože nemají pražádné zastání. Sociální systém je pro Farageho zbytečností, protože vysněným rájem je svět bez daní, kde si občané sami rozhodnou, kam dají své finance. Příspěvky poskytované zdravotně postiženým jsou britským nacionalistou považovány za naprostou zbytečnost, protože pravým světem nacionalistů je svět zdravých a silných jedinců schopných pracovat a vytvářet zisk podnikatelům a majitelům firem. Je až zarážející, že někteří zdravotně postižení  volají po britském euroseptikovi, aníž by si uvědomili, že s tím škodí především sami sobě.

Zkrátka Nigel Farage je šašek plný nacionalismu a nenávisti požadující totalitu jako náhradu Evropské unie. Nigel Farage je dalším fanatikem, který by nejradši zahájil další náboženské a kulturní spory s islámem. Islám, to je to, co tento rasista naprosto nesnáší. Klausův, Farageův a Wildersův svět jsou naprosto stejnými vesmíry vyplněnými kulturním šovinismem, rasismem, nesnášenlivostí a integralistickým konzervativismem.