Hackerská skupina Parastoo odhalila a serverech jaderné agentury OSN existenci izraelského jaderného programu

Hackerská skupina Parastoo pronikla do serverů Mezinárodní agentury pro atomovou energii(IAEA). Zde hackeři na serverech agentury zjistili, že Izrael vlastní jaderný arzenál. Izraelské jaderné centrum se nachází v negevské poušti v blízkosti města Dimona. To, že Izrael vlastní jaderné zbraně, to není žádné tajemství. Doposud jaderný arsenál země Davidovy hvězdy nebyl oficiálně žádným mezinárodním orgánem potvrzen. Objev hackerů tak odhalil, že mezinárodní organizace mající za úkol sledovat jadernou bezpečnost na celém světě, ví o izraelském jaderném výzkumu, aníž by kohokoli o svém zjištění informovala. 

Mezinárodní organizace pro atomovou energii potvrdila hackerský útok skupiny Parastoo na své servery. Izrael pravidelně mlží a hovoří o svém jaderném programu jako kdyby existoval a neexistoval….Svět se stará o jaderný potenciál Íránu, aníž by se staral o stejně nebezpečný potenciál Izraele, který již od padesátých let minulého století roste jako houby po dešti. Existují nepřímé informace různých odborníků na jadernou energetiku popisující izraelskou spolupráci například s Francií, Velkou Británií nebo Jihoafrickou republikou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více o jaderném programu Izraele bylo zveřejněno na serveru Hrebenar.eu v tomto článku: Izrael nechce shalom, Izrael chce armagedon!

Hackeři ze skupiny Parastoo požadují formou petice vyšetřování Mezinárodní agentury pro jadernou energetiku(IAEA). Ta se podle hackerů dopustila velmi vážného přečinu, když světu neoznámila izraelskou činnost na výrobě jaderných zbraní. Přitom je to právě jaderná agentura OSN, která vystupuje proti stejně nebezpečnému jadernému programu Íránu. V čem je rozdíl? Oba jaderné programy obou států jsou na stejné úrovni nebezpečnosti. Izrael je rasistickou zemí aplikující pravidla apartheidu. Pokud takováto země vlastní jaderné zbraně, může tak dojít k ohrožení všech národů nejen na Blízkém východě.

Mezinárodní agentury spolu s ostatními státy světa zcela jistě vědí o jaderném programu Izraele, ale v zájmu politické nekorektnosti o činnosti Izraele zarytě mlčí. Tel Aviv vyzývá mezinárodní organizace k jestřábímu postoji vůči Íránu, přitom je to samotný Izrael, který vyrábí zbraně hromadného ničení. Teherán přitom důrazně popírá jakékoli vojenské využití jaderné energie. Mluvčí Mezinárodní agentury pro jadernou energii Gill Tudor projevil lítost nad hackery zveřejněnými informacemi. Tyto informace prý pocházejí ze starého serveru, který byl vypnutý po delší dobu. Před nějakou dobou zmiňovaný server jaderné agentury zapnuli kvůli odstraňování všech údajů uložených na nevyhovujícím serveru.

Hackeři z Parastoo tak měli nebývalé štěstí. Odhalili informace, které měly být jinak odstraněny.  Skupina Parastoo několik emailových adres jaderných odborníků spolupracujících s Mezinárodní agenturou pro jadernou energetiku. Mezi zveřejněnými jmény jaderných fyziků jsou vědci z USA, Velké Británie, vědci pocházející z evropských a japonských univerzit, výzkumní pracovníci japonské agentury po jadernou energii, vědci pracující v americkém jaderném vládním programu v Los Alamos, spolu s vědci z ruského výzkumného institutu Russian Space Research Institute.

Poud nedojde  prošetřování Mezinárodní agentury pro jadernou energetiku pro její zatajování jaderné aktivity Izraele, zveřejní skupina hackerů Parastoo stovku kontaktů spolupracovníků a zaměstnanců Mezinárodní agentury pro jadernou energetiku.