Fetišismus 17. listopadu napomáhá extrémismům k jejich zviditelnění

Fetišismus 17. listopadu napomáhá extrémismům k jejich zviditelnění. O ničem jiném tento datum není. Národ je příliš líný k tomu, aby začala nějaká podobná demonstrace. Nejsme Francouzi a už vůbec ne Řekové. Jsme Češi, kteří jako malé děti ve školce za jedno lízátko uvěří čemukoli. Máme tady prohnilou hru na levici s ještě prohnilejšími odbory reprezentujícími zejména umělé, nikoli celonárodní snahy o jakoukoli změnu. Jsme občané Evropské unie, jsme Evropany a přesto se mnozí z nás tváří jako kdyby to nebyla pravda. Tito lidé nevědí co chtějí. Jsou stravováni egoismem, ve kterém vidí jen své já před ostatními. Dokud jsou ničena práva jiných, český občan nezvedne zadek a nejde pomoci, dívá se a ještě si dovolí kritizovat ty, kteří nemohou jen tak sledovat tu nespravedlnost. 

Nechali jsme zparchantět politiky. Národ zklamal jako vychovatel politické reprezentace. Teď z pacholků máme grázly a tváříme se jako kdyby část chuligánů byla parta studentíku Harwardské univerzity.To jsou ti správní, ti co zachrání národ. Co na tom, že kradou a podvádí v naprosto stejném měřítku jako ti, které tak zvesela pomlouváme a propíráme v hospodách a restauracích. Pravicoví sígři narušili sociální smír. Podkopali část státní hrdosti, aby pomocí ultranacionalismu zakryli svou skutečnou povahu. Národ, národní identita, národní zájmy….ach bože…. jak je ta politika stále více chudou, nic nenabízející obyčejnému občanovi. Raději se tedy bude pokračovat v klausovském hradním stylu velebení neonacistů a klerofašistů. Ona se vždy najde skupinka jednoduše smýšlejících, která podpoří nacionalismus jako jednu z cest.

Populismus a slepá víra v zázračné uzdravení vytváří nové možnosti, nové příležitosti k reprezentaci ultranacionálních a protilidských pravidel. Tady jde přeci o národ, a tak i ti, co se hlásí k levici, raději podpoří rasisty a populisty jako je Zeman, Okamura nebo Bobošíková. Ztraceni ve vlastní nevzdělanosti, lenosti a ignoranci raději oslavujeme kriminální činy jakým je útok na rasismem prosáklého Klause. Ten “hrdina” Vondrouš, ten extrémní levičák s pravopisnými chybami sdělí do médií, že tato vláda vyhlásila národu válku, a že je nutné povstat a okamžitě lidé napojeni na ČSSD a její blízké okolí rozšíří tuto informaci po všech možných sociálních sítích. Co na tom, že žádný článek 23 Listiny základních práv a svobod k ničemu takovému neponouká.

Vezme se článek pana Rychetského, zahraje se na demagogické city, aby se vytvořil dojem nutného povstání lidu. Inu proč ne, většina lidí neví pranic o náplni nejvyšších zákonů země. Toho využívá Okamura……dělá ze senátorské funkce ještě míň než ve skutečnosti je. 17. listopad 1989 byl výjimečným, neopakovatelným okamžikem. Dnes je totálně jiná situace. Lidé jakoby nebyli schopni pochopit základní demokratické principy společnosti. Základním kamenem demokratické společnosti jsou občanské organizace, které dnes prakticky neexistují. Do protivládních skupin se rekrutují extrémisté, rasisté. Náckovské ideály jsou zakrývány novými nic neříkajícími názvy. To co je konzervativní, to je přeci správné. A tak proto konzervativní Klaus vítá bývalé představitele Národního odporu a současné klerofašisty do prezidentského paláce k přátelskému poklábosení. ČSSD spolu s odbory do protivládních iniciativ a uskupení posílají své lidi, aby zde vznikl mýtus o svatých socanech zachraňujících národ před zkázou.

Většina protivládních uskupení jsou jen trapnou hrou na rychlejší předání moci oranžovému týmu. Je to jen trapná hra na posílení ultranacionalismu, ve kterém zahynou lidská práva. Ve kterém menšiny nemají místo. Jde opět o koryta, jde opět o vlivy mocných skupin hrajících si na povrchní divadélko změn. Jednotlivé rasistické spolky se seskupují do nic neříkajících skupinek, aby vytvářely dojem něčeho jiného, než čím ve skutečnosti jsou. Ti nejaktivnější představitelé protivládních skupin dennodenně na Facebooku píšou jeden rasistický příspěvek za druhým, aby posléze na náměstích českých měst oslavovali lidská práva tolik uzurpovaná ďábelskými pravičáky. Společnost je tlačena k tomu, aby věřila oranžovým a rudým lhářům. Přitom tito oranžoví a rudí lháři jsou stejnými lháři jako ti modří ptáci, Kalouskovci, Peakovci a další výtečníci v parlamentním světě neskutečných možností.

Se zhoršující se sociální situací dochází ke stále většímu sbližování se s extrémismem, a to jak pravicového, tak levicového formátu. Náckové dostali novou hru. Je to hra na odmítání Evropské unie. Vyvolávání dojmu čtvrté říše jenom proto, protože největším členem EU je Německo. Jak je tohle všechno trapné. Nacionalisté odpírající práva minoritám si hrají na levicové a pravicové buřiče nesouhlasící s tou ošklivou a zlou Evropou. Už nikoho nenapadne, že ta ošklivá a zlá Evropa donutila Nečase k menším ústupkům vůči zdravotně postiženým. Evropská unie má svoje chyby, ale rozhodně není nepřítelem českého národa, jak často tvrdí někteří členové Hnutí za přímou demokracii.

17. listopad je jenom hračkou  v rukou extrémistů. Sám o sobě nic nedokáže. 17. listopad 2012 bude také ve znamení demonstrace. Demonstrace vyvolané a řízené odbory. Opět se nejedná o občanskou iniciativu. Skupinka lidí si udělá pokojný výlet do Prahy. Odboráři si užijí chvilkové slávy. Zdravotně postižení poslouží jako jednoduchá kulisa. Právem budou požadovat dodržován i solidarity a podpory. Právem budou poukazovat na hloupé zákony posílající handicapované do náruče chudoby. Viníkem všeho zla je také i ta levice, která často ve jménu svého prospěchu mlčela, aby došlo k prosazení nepopulárních kroků. Pijavice demokracie se nyní tváří jako zachránci a protivládní skupiny často z takových pijavic státu vytvářejí nové idoly a božstva.

Fetišismus 17. listopadu je výtahem k extrémismu, ve kterém se ztrácejí lidská práva, ve kterém vyhrávají nereálné a nesmyslné požadavky.