Henleinovce vystřídali na Střekově Vandasovi náckové

Henleinovce po dlouhé době vystřídali na ústeckém Střekově Vandasovi náckové. Hlupáci využili posledního letního dne k pochodu do oblastí obývaných romskými obyvateli. Opět si pohrobci hitlerova odkazu zahráli na ochránce Čech a všeho českého. Nemakačenkové s násilím v očích a touhou po krvi třídních nepřátel hnali v psychodelickém pochodu ostatní do práce. Dav pomatených šílenců za asistence policie kálel na střekovské ulice. Lidská práva prohrávala, zatímco bezmozkové slavili pochybné vítězství. 

Milan Sůra jako svolavatel akce vidí v romských obyvatelích ty nepřizpůsobivé. Přitom to byli samotní Dělníci z Vandasova cirkusu necností, kdo se sami nazvali naprosto nepřizpůsobivými. Milovníci násilí, ti co znají slovo práce jen díky výkladovému slovníku spisovné češtiny, nyní tak jako jejich profesor zla označují ostatní nechvalnými nálepkami.

V minulosti byli Židé ponižováni žlutou Davidovou hvězdou. Dnes moderní náckové využívají k segregaci obyvatel nechvalné generalizace. Těmi nepřizpůsobivými jsou ve jménu rasové čistoty Romové. Nepřizpůsobiví hovoří o takzvaně nepřizpůsobivých, aníž by sami přiznali, kdo z nich je skutečným póvlem společnosti. Tím póvlem nejsou Romové, jsou to náckové  zneužívající symboly státu  k podpoře svých zvráceností.

Májové veselice po boku kindernácků, těch takzvaných Kammaraden, to je realita Vandasova týmu. Oni touží oživit henleinovské praktiky po celých Čechách. Blíží se krajské volby, a tak spolek podivných vystrkuje růžky. S homosexualitou bojující Vandas hledá podporu. Hledá stejně hloupé, aby se dostal mnohem výš. Dřív ulicemi Ústí nad Labem pochodovali hnědokošiláči doprovázení rytmickými údery malinkatých bubínků. Dnes to jsou mladí šílenci, služebníci “lorda Voldemorta”.

V jednadvacátém století bubínky nahradili státem placení policejní těžkooděnci. Svět anarchistů a neonacistů získal v područí státu jedinečnou ochranu. Jako malé děti jsou ti severočeští náckové dopraveni za policejní asistence k místu jejich určení. Tam stejná ochranitelská policie musí chránit obyvatele ubytoven před těmi hrdostí oplývajícími poseroutky. Sedmdesátka nácků stála český stát zase nějaké ty statisíce. Proč policie nerozehnala ani ne stovku přívrženců hákového kultu?

Sůra se jako neskutečný hlupák staví do role ochránce těch utlačovaných. Přitom je to on, kdo se chystá náckovskými pochody utlačovat naprosto nevinné spoluobčany Ústí nad Labem. Z dvou stovek účastníků, se kterými se kandidát nácků vytahoval, tak nakonec zbyla pouhá sedmdesátka. Sedmdesátka hloupých, naprosto stupidních tvorů, kteří se ani omylem nemohou nazývat lidmi. Sůra je ve svolávání pochodů a vyvolávání protiromských nálad velmi sběhlý. Minulé léto Milan Sůra svolal ve Šluknovském výběžku pochody svých hnědě smýšlejících přátel.

Mediální senzace rasových nepokojů byla podporována také Milanem Sůrou. Ten bez problémů zahájil salvu neonacistického šílenství, které vyneslo Nově a Primě nevídanou sledovanost.  Devítka na dělnické kandidátce tak trošku ztrácí na popularitě. Ještě před rokem jeho schůzky nicotných sčítaly stovky lidí. Dnes to je pouze několik desítek těch nejvěrnějších. S takovou popularitou se třicetiletému Sůrovi nezdaří jeho vysněný cíl. Lidé vědí co jsou náckové zač. Proto odmítají křepčit na neonacistických průvodech.