Náckové v Kralupech nad Vltavou pošlapou českou státnost.

Svatý Václav spolu s Karlem Krylem budou opět zneužity jako laciné děvky pro cíle nechutných neonacistů. S hákáčem na hrudích a slámou v hlavách napochodují eskadry mladých esesáčků do ulic Kralup nad Vltavou. Na malý čas opět tamější ulice pocítí jaké to je, když se městem prochází Vandasova lůza přihlouplých kindernácků. Mladí obrozenci tisícileté říše s odporem na práci představí jakousi předvolební manifestaci své vlastní neschopnosti.  Nový vůdce obklopený svými pochopy zahájí podivné turné městem za svým vysněným cílem. Jedině on jako novodobý hrdina dokáže pozdvihnout moc svastiky nad tradiční symboly české státnosti. Derivát německé NPD opět zostudí tuto zemi a poplive památku svatého Václava. 

Plakáty plné nenávisti. Hektolitry tvrdých slov vyzývajících k odchodům jedné části obyvatelstva. Touha někomu rozbít obličej pro ukojení vlastní touhy po krvi. Taková bude náplň 28. září na kralupských ulicích. Skoro hajlující lůza bude dehonestovat českou státnost. Neonacisté z odpor.org a fašisté z revolta.info informovali o Svatováclavské demonstraci v jejich režii. Skupinka nácků se rozhodla, tak jak to mají ve zvyku, vylézt ze svých nor na pozdně letní sluníčko. Milovníci bílé rasy s nekonečně bílými Čechami navrátí Kralupy nad Vltavou do období Reichu. Tenkrát si také hloupí nacisté mysleli, že staré německé písně oslavují jejich kult hitlerovské osobnosti. To samé dělají milovníci novodobých nácků.

Znásilňují tradiční české písničkáře k oslavám znovuzrození hákového kříže. Karel Kryl jako zvuková kulisa posloužil například k májovým veselicím německých hitlerboys na Václavském náměstí. Podobné to bude zajisté i v Kralupech nad Vltavou. Strýček Vandas se s hrdostí sobě vlastní připojí ke svým druhům v boji. Zajisté na takové taškařici, jakou je náckovská sešlost, nebude chybět. Účastníci pochodu by měli projít od kralupského nádraží ulicemi Jodlova, Mostní, Tř. Legií, Revoluční až na náměstí Mládežníků. Takřka celé město bude ochromeno řáděním rasistů, služebníků v ďáblově znamení hakenkreuzu.

Vandasův divadelní spolek cirkusáků se špatným vkusem pro umění objíždí celou republiku. 22. září oblažil vůdce českých neonacistů svou přítomností Karlovy Vary. Strýček Vandas zahajuje tažení na Pražský hrad. Jako podivné garde s sebou tahá oblíbenou skupinku násilníků několikrát odsouzených za velmi vážné násilnické trestné činy. Skupinka nabušených opičáků s hlavním formanem přijíždí znechutit všechny rozumně smýšlející občany. Maskáče, vytahané bombery, boty až ke krku, alkoholový zápach linoucí se z nepřítomně vyhlížejících tváří spíš naznačuje procházku choromyslných pacientů z protialkoholní léčebny.

Psychicky narušení neonacisté se začnou ve jménu svatováclavského kultu provolávat za jediné, bohem vyvolené hlasatele pravdy ochraňující utlačovanou většinu. Jak je to celé směšné. Opravdu nepřizpůsobiví náckové si dovolují urážet jiné jen kvůli jiné rase? Jak pokleslé, jenomže co bychom mohli očekávat jiného od neonacistů? Názoroví zvrhlíci, uctívači kultu indických symbolů štěstí  rádi kážou o morálce a slušném chování, přitom jsou to oni, kdo ve skutečnosti ani jeden z těchto pojmů neznají. Přeborníci v mistrovství plivání do ušpiněných půllitrů nyní kážou společnosti jak se má chovat. Ožralové levných náleven Orlíku hajlující za zamčenými dveřmi pokleslých putik pochodují městem, snad aby poukázali na svou vlastní pokleslost a nemorálnost.

Neonacisté jsou násilníci neštítící se prakticky čehokoli. Tak například 11.9.2012 dva neonacisté napadli mladého člověka vietnamského původu přímo na plzeňských ulicích v blízkosti autobusu městské hromadné dopravy. Dutohlavci s hákáčem vyplňujícím jejich zakrnělé mozečky vykřikovali nacistická heslíčka a vesele si hajlovali jen tak v podvečerních hodinách. Když je mladík vietnamského původu okřikl, dva mladíci jej napadli a hlavou ho mlátili o boční sklo autobusu noční linky. Stejní neandrtálci používající násilí jako prostředek sloužící k ukojení nekonečné nenávisti přijedou také do Kralup nad Vltavou.  Mladí hajzlíci touží po bílém teroru, proto také provokují na podobných nácky prolezlých akcích.  Měla by to republika skvělého prezidenta, jen co je pravda. Neonacista jako vyšitý by po dlouhých desetiletích usedl na Pražský hrad.

Kindernáckové vycházející ze lživých a překroucených podkladů demonstrují nelidskost, bezohlednost a krutost. Snad ani nejsou lidmi. Možná by mohli být esesáky v koncentračních lágrech, tam by mohli pažbami rozrážet lebky těch, proti kterým nyní vystupují. Poskytování jakéhokoli prostoru podobným šílencům nevede k ničemu, než k šíření nelidskosti a krutosti. Je převeliká škoda, že stát ještě mnohem více nepotírá neonacistickou hnilobu. Je smutné, že si neonacisté mohou nerušeně za asistence policie jako stádečko býků ze španělské Pamplony pobíhat mezi slušnými občany českých, moravských a slezských měst.

Stát má povinnost aktivně zajistit pedagogy, sociální, zdravotnické a další pracovníky, kteří by se věnovali namáhavé, bohužel i dlouhodobé a mravenčí práci na kultivaci problematických částí společnosti. Stát má povinnost, bohužel tuto povinnost neplní. Neschopnosti státu poté využívají neonacisté, kteří zjednodušují, a lžou jen aby dosáhli svých cílů. neonacismu se musí za každých okolností říct jasné NE.

Pochody neonacistů by se neměly konat na žádném místě České republiky. Společnost musí říct jasné ne neonacismu. Je to zhouba a lidé jako Vandas nepatří do české společnosti.