Králi máš to pěkného kamaráda. Nácek jako prase je ten Kubrt, dokonce brojí proti Židům

To, že je František Karel Ladislav aka Karel Kubrt nacistický deviantní úchyl, který má místo mozku pravotočivou Rubikovu kostku, je známé již dávno. O to pozoruhodnější a bizarnější se jeví jeho přátelství s židovským blogerem, sionistou a islamofobem Václavem Králem. Nezúčastněnému pozorovateli by to připomínalo přátelství mezi kočkou a myší či repelentem Raid a komárem. 

Leč, hrátky osudu (možná chybějící láska, nemravné touhy a nenaplněný chtíč) svedly dohromady i potomka z “méněcenné” rasy, kterou Adolf Hitler plánoval vyhubit a strakonického nacistického pacholka s IQ 14. Čert ví proč tomu tak bylo a co v mozku náckovského prosťáčka zažehlo prvotní jiskru. Spouštěčem byl možná floriďanův exotický vzhled.. či profilová fotografie na které vypadá jakoby právě vypil elixír mládí. Možná, že to bylo právě naopak a všechno začalo v poblázněné mysli Floridského valacha, který se zamiloval do strakonického dudáka. Nebudeme spekulovat a podíváme se na fakta, co je František Karel Ladislav řečený Kubrt, vlastně zač.

Kubrt.JPG

František Karel Ladislav je známý tím, že se rád obklopuje mladými a o to více nezkušenými zajíčky z řad kinderskinů, kteří se teprve učí zacházet s dálkově ovládaným Jojem, močí do piva a poté to pijí. Loni byl jedním ze spoluorganizátorů srazu W.P.E.P. (nejedná se o značku bílého domácího elektrospotřebiče), který se odehrál za jedné krásné bílé letní noci v Jihočeské kaplici. O tom, co se skutečně dělo na zmiňovaném srazu můžeme jen spekulovat.

Možná tam svým posluchačům holohlavý dobrák jen vyprávěl pohádky na dobrou noc o strýčku Hitlerovi a bílých rytířích táhnoucích bílou Evropou a mečem nemilosrdně kosících kohokoli, kdo se vymyká jejich černobílému vidění světa. Možná padlo i na trochu historie a svérázný Karel vyprávěl o Salazarovi. Co víme jistě, tak se to organizátorům tak trochu zvrtlo, náckové skákali po stolech jako opice, vydávali skřeky a hajlovali až se hory zelenaly. Karel Kubrt se pak hájil s tím, že nemá s Dělnickou stranou co dočinění.

Dobrá.. Jaké však bylo překvapení lidí, kteří monitorují Kubrtovy aktivity, když tento pseudonovinář před pár dny vystoupil jako řečník na protiromských pochodech v Dřevnovicích pod názvem “Pochod proti cikánskému teroru” a ve Strakonicích, který organizovala Dělnická strana (ta s kterou nemá co dočinění) a svými ostře antisemitskými výroky: „Jsou to především média většinou vlastněná Židy, která nám říkají, koho máme volit. A která už teď v podstatě zvolila Žida Fishera prezidentem,” se velmi ostře opřel do Židů.

Židy ostatně nešetřili ani Kubrtovi kamarádi z řad holohlavých vylízanců, kteří po skutečných novinářích křičeli: „Mošé, ty židovská redaktorská svině! Zrádče!” Evidentně neoholený a možná také pár dnů nemytý František svlékl černé sako, jak had kůži a vykračoval si to městem jen v kraťasech, podobajíce se hlavnímu záporákovi z filmu Musíme si pomáhat. Co k tomu dodat? Dobrého chábra sis Václave vybral, vskutku dobrého…