Většina Izraelců nesouhlasí s plánovaným útokem na Írán

Izraelská válka proti Íránu je ryzím šílenstvím, které ohrozí zejména samotný Izrael ještě více než je tomu doposud. Toto tvrdí stále více lidí. V Izraeli se doslova raketovou rychlostí zvyšuje počet  odpůrců izraelského válečného aktivismu. Lidé podepisují petice, vyzývají izraelské piloty k neuposlechnutí válečných rozkazů. Tak jako si stále více lidí nepřeje, aby Izrael byl rasistickým  státem, stále větší množství lidí se rovněž nepřeje válečná dobrodružství Netanjahuovy vlády, která používá Mossad k šíření toho takzvaného legálního terorismu.

Benjamin Netanjahu si zahrává s velmi nebezpečnou lahví, ve které je doposud uzavřený džin. Pokud se tento džin dostane na světlo světa, půjde poté velmi těžko vrátit zpět. Izraelská vláda případným útokem nezíská, ale naopak tratí. Ohrozí velmi významnou měrou své obyvatele. Šílenství namířené vůči Íránu  by se mohlo vymknout z rukou. Byla by zahájena válka, která se může rozlít po celém Blízkém východě. Zatímo Netanjahu nešetří vyhrůžkami a silnými slovy vůči Ahmanídženádovi, většina Izraelců má naprosto odlišný názor. Nedávný průzkum veřejného mínění dokonce uvedl, že 61 % izraelských občanů je proti zahájení válečného útoku vůči vládou tolik nenáviděnému Íránu.

Občané si nepřejí válečná dobrodružství, přesto Tel Aviv vyhrožuje a vyhrožuje, i když sám ví, že svými vyhrůžkami a následnými válečnými dobrodružstvími může ohrozit křehký stav na Blízkém východě. 9. srpna 2012  izraelský ministr vojenských záležitostí, Ehud Barak, prohlásil: “Jsme odhodláni zabránit Íránu stát se jadernou velmocí a všechny možnosti jsou na stole. Když to tak říkáme, myslíme to tak.” Pouhých 27 % Izraelců je přesvědčeno o správnosti bombardování či jiném útoku na Írán, přesto Izrael zkouší získat v regionu převahu. Izraelské tajné služby sahají prozatím k elektronickému terorismu spojeného s terorismem bombových útoků, ke kterým se izraelský Mossad spojil s  Lidovými íránskými mudžahedíny, kteří prosluli především bombovými útoky na íránské jaderné vědce.

Posledním velmi známým dítětem v kybernetické válce je například virus Gauss, který měl za úkol špehovat libanonský bankovní systém.  Tvůrci velkého množství izraelských virů je zejména vojenská skupina IDF8200, která velmi často spolupracuje se svými americkými kolegy.

Předseda izraelské Strany práce, Shelly Yechimovich. sám hovoří o znepokojujícím směřování vlády a vládních tajných služeb. Samotní izraelští politici poukazují na možné zahájení nekontrolovatelné války, která by se mohla po útoku na Írán rozlít po celém regionu. Teherán pravidelně vyvrací nařčení Izraele o jeho jaderném programu. Je zajímavé, že se svět zajímá o jaderný program Íránu, i když jedinou jadernou mocností v regionu je samotný Izrael. Rostoucí odpor Izraelců vytvářejících a podepisujících petice, je velmi dobrým znamením. Pokud by skutečně Izrael zahájil nějaké protiíránské akce, je vysoce pravděpodobné, že se v samotném Izraeli ještě více zvednou protiválečné nálady obyvatel.

Například více jak 400 Izraelců , včetně profesorů práv Tel Aviv University Menachem Mautnera a Chaim Ganse podepsalo online petici vyzývající piloty izraelských stíhaček k neuposlechnutí rozkazu útoku na Írán. Celá petice nazývá případné válečné dobrodružství hazardem.  V online petici se píše: “Máte možnost říci „Ne. Jistě, není to jednoduchá volba. Zahrnuje hluboké morální a profesní dilema a nese to s sebou hrozbu zničení kariéry a co víc, i hrozbu trestného stíhání. Nicméně, je to vaše povinnost zvážit nejpečlivěji a vážně možnost, že tím, že řeknete „Ne“ poskytnete důležitou a zásadní služby státu Izrael a všem, kteří zde žijí.” Petice také upozorňuje na možná nebezpečí související s rozptýlením radioaktivního spadu, který by po leteckém náletu na íránská jaderná zařízení mohl taktéž putovat na území Izraele, a mohl by tak ohrozit izraelské obyvatelstvo.

Izraelské plány íránského útoku jsou veřejným tajemstvím. Válka s Íránem má podle představ IDF(izraelské armády) trvat 30 dní a má stát na 500 izraelských životů.  Na několika frontách začne násilí, ve kterém budou trpět obyčejní Íránci, kteří žijí ve velmi složité situaci, nemají práci, nemají dostatek finančních prostředků na obyčejné žití. Izrael zahajuje hru, proti které stojí většina obyvatel samotného Izraele.  Netanjahuova vláda sahá k řadě nezodpovědných řešení, která ovlivní mnoho generací žijících na Blízkém východě. Řada izraelských úředníků ve zpravodajských a obranných službách, včetně prezidenta Perese a nového ministra vnitřní bezpečnosti Avi Dichtera spolu s vysokými americkými představiteli mluví v prospěch jednání s Íránem a jsou výrazně proti vojenskému řešení. Přes výraznou celospolečenské odmítnutí vojenského útoku na Írán, je to opět Netanjahu, kdo ignoruje přání svého vlastního lidu.

Válka s Íránem je přáním a politickým byznysem Netanjahua, ve kterém se zrcadlí plán americké nadvlády nad celým Íránem.