Klerofašistický Semín využívá Prague Pride k propagaci náboženského extrémismu

Kleforašisté povstali, aby ukázali národu, že oni jsou ochránci těch normálních občanů. Tedy těch hlupáků s homofobními a rasistickými pohnutkami, které tak sveřepě hájí klerofašistický guru Semín. Prague Pride je pro takového názorového zvrhlíka něčím naprosto nevítaným. Zatímco jiný nácek vyhrožuje všem, kdo se zmíní o homosexualitě, stejný milovník totožných hodnot, tolik blízký například Právu a Spravedlnosti, v přímém přenosu jako zástupce takzvaných konzervativců horuje za ochranu katolické morálky, svátosti církevního manželství a práva většinových spoluobčanů. 

Neonacisticky laděná D. O. S. T. tak za přítomnosti kamer České televize směřuje na Pražský magistrát. Tam jednotným hlasem za patřičné mediální propagace podají ochránci hnědé verze společnosti žádost na protestní protiakci. Den patřící LGBT komunitě bude pošpiněn nácovskými hlupáky vyřvávajícími cosi o perverzitě druhých. Semínovi volnomyšlenkáři si pravděpodobně cestou na pražské vedení šňupli rajského plynu a v závanu nekonečné neomezenosti sdělují médiím výzvu směřovanou Petru Nečasovi. Václav Klaus bez omezení souhlasí s Vandasem, milovaným Semínem a dalšími duševními omezenci, tak proč by na stejnou prezidentskou úroveň nemohl klesnout také předseda české vlády?

Perverzní Semínovy písánky v Hospodářských novinách nyní nahrazují stejné oplzlosti ve formě slovních výpotků. Člověk považující fašismus  jako čin prozřetelnosti, nyní veřejně vystupuje jako jeden z nejřádnějších občanů pod sluncem. Mediální svět ,opět tak jak to má ve zvyku, ovlivňuje myšlení většiny lidí. Staré spisky fašistických blábolů nejsou v žádném případě zveřejňované. Nikdo z reportérů nekonfrontuje pozvaného klerofašistu s jím zveřejněnými názory.

Minulost zde není vítanou, protože by narušila pracně vytvořenou šablonu epického příběhu o proklausovském stoupenci, kterého je nutné kdykoli v zájmu konzervativismu podpořit. Snad jen blázen by se podle masmédií obrátil zády ochranitelským touhám milovníka fašistických mravů. Tento měšťák s pěšinkou uprostřed, otec 7 dětí, absolutní odpůrce mimomanželského sexu, muslimů, Evropské unie a multikulturalismu je opravdu “velmi kvalitní osoba” pohybující se kolem českého prezidenta. Michal Semín je především ředitelem Institutu svatého Josefa,  na kterém se chlubí článkem z Lidových novin o lesku a bídě homosexuality.

Je také bývalým ředitelem Občanského institutu a neúspěšným kandidátem do eurovoleb na kandidátce Svobodných občanů. Michal Semín je kultivovaný fanatik milující Salazarovské Portugalsko a Frankovo Španělsko. Semínovy blogy jsou plné nenávisti a katolického extrémismu. Ve jménu masmédií povýšíme katolický extrémismus na úroveň správných hodnot. Opravdu česká společnost poklesla na tak nízkou úroveň, abychom legitimizovali náckovskou nenávist na úroveň normálních, mainstreamových myšlenkových pochodů?

Mimochodem, Právo a Spravedlnost vytvořili před volbami roku 2006 Dělnická strana spolu s Národní sjednocením a také s dalšími organizacemi, mezi nimiž byl i Institut Sv. Josefa. Michal Semín se již tenkrát podílel na založení náckovské skupinky hnědých myšlenek, které jsou tomuto pánovi tolik blízkou modlou. Právo a Spravedlnost mají ve svém politickém repertoáru klasické nacionalistické kýče jako lásku k vlasti, radikální omezení imigrace do České republiky, zrušení zákona o registrovaném partnerství osob stejného pohlaví, znovuzavedení trestu smrti. Dokonce kdysi požadovali vytvoření odstrašujícího jaderného potenciálu.

Na webovkách Institutu Sv. Josefa byl kdysi článek “Nová smlouva nahrazuje starou”, který vysvětloval proč byli Židé zavrženi bohem. Katolíci z Práva a Spravedlnosti nemají žádný morální problém kandidovat v eurovolbách s neonacisty. Proč by také měli, když mají prakticky stejné ideály. Vedení Práva a Spravedlnosti, včele se svým předsedou Petrem Bahníkem, opustilo svou stranu a  přesunulo se do Strany svobodných občanů Petra Macha. Klerofašisté se tak stali součástí strany, té strany tolik podporované Klausem.  Obávám se, že je to Klausovská konexe, která dělá ze Semína správného muže tábora spravedlnosti a prozřetelnosti katolických neextrémistických názorů.

Díky prezidentskému vlivu se pravděpodobně Michal Semín dostává do médií. Díky stejnému prezidentovi nyní média poskytují prostor nacismu a fašistickým hodnotám, které by se nikdy neměly stát součástí většinových médií. Semín získal další možnost k propagaci katolického extrémismu. Primátor Prahy nepropadl prezidentskému vlezdoprdelkovství a poslal Semína s jeho podělanými druhy ke všem čertům. Stejně tak se zachoval bývalý ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil. Snad jedinou nadějí ve veřejné dehonestaci lidských práv zůstává Petr Nečas, který je stejně jako jeho straničtí kolegové žádán o podporu klerofašistického bláznovství. Nejvyšší představitelé státu, včetně řadových politiků, nikdy nesmějí propadnout proklausovskému řiťolezectví, ve kterém by se podpořily takové zvrhlosti jako jsou fašistické myšlenky Semína a jeho dekadentních myšlenkových popelářů.

Extrémisté prznící lidská práva představí české společnosti svůj cit k potírání všech odlišných lidí. Nácovské servery tolerovaných partají hnědého koloritu, nyní budou překypovat rasistickými miničlánky s árijskou rétorikou křesťanského extrémismu. I kdyby se nevítaní náckové stavěli na hlavu, homosexuálové mají plné právo na Prague Pride. Zaslouží si stejná práva. Zaslouží si informovat většinu o své existenci. Prague Pride je oslavou tolerance a svobody lidských práv. Náckové všech možných straniček a uskupení, budou všem pouze pro smích. Ani legalizace mainstreamu nepomůže Klausovské zátoce zla.

Naprostá většina heterosexuální většiny souhlasí s homosexuály a s jejich Prague Pride. To nezmění ani Klausovští vlezdoprdelkové.