Rasismus, neonacismus a nacismus jsou hodnoty, které nepatří do slušné společnosti

Romové v Brně nesmějí na koupaliště? Další rasistické pravidlo, jedno z mnoha, o kterých média mnohdy ani nevědí. Koupaliště zakázalo jen tak z fleku vstup všem Romům. Kde to jsme, když si na veřejně přístupném místě diktují koho vpustí a koho nevpustí? Rasismus slaví další svátek.  V České republice stačí, když jste ten s tou jinou kůží , s tím jiným zabarvením. Rasista na místě šéfa veřejně přístupné služby jako kápo rozhodne, jestli máte nebo nemáte právo využívat veřejně přístupné služby.

Celé mi to připomíná chování slabší povah rasistických tykviček, kteří jen pro své pobavení vyřvávají jako giboni z bezpečných míst svá dobře naučená heslíčka doprovázená heil pozdravem. Na jedné straně jsou připraveni provokovat slovy, zatímco v  kalhotech mají již předem ustláno. Téměř vždy před svým srabáckým úsilím obhlédnou situaci tak, aby v nejhorším rasista s nazi myšlením mohl vzít do zaječích. Nervózní jako puberťáci před prvním políbením zahájí jeden po druhém souhlasný křik rasistických nadávek. Jako opičky amazonských pralesů vyřvávají kolem sebe zásnubní skřeky dalece podobné lidské řeči. Možná za to může árijská touha ve vyholených hlavíčkách a touha místo rudého zadku ukázat rudě zabarvené líce náckovských obličejíčků.

Takto přeci vychovaly árijské matky neárijských rodin své árijské děti. K tomu je každý nacista a rasista přímo zrozený. Rozhazovat kolem sebe salvu smradlavých nadávek všem, kdo si dovolí být odlišnými. Když se trošičku upije, nebo když se žilky zásobí bílým práškem radosti, vytáhne se na ulici motýlek. Vzniká novodobý samuraj béčkových honkongských proveniencí. Další rasista s rozumem přerostlého mopsíka zkouší zasadit ránu své vyhlédnuté oběti.

Co na tom, že je ulice plná lidí. Ti jsou stejně slepí, nebudou se v žádném případě přidávat do nějakých střetů. Když dojde ke krvi, tak hrdinové s nožíkem v ruce vezmou nohy na ramena a statečně vše zaznamenají na mobilní telefony. Jak jinak by se mohli chlubit svým stejně zvrhlým kamarádům. “Podívej se, tohodle cikána jsem skolil, tohodle černocha, araba, Vietnamce” a další….. Přesně takto přemýšlí ten český nácek opásaný svou verně podělanou družinou.

Když se uchýlí k fackám a oběť se začne bránit a dojde k zavolání policie, nastane další díl nešťastného příběhu. Policejní ruka zákona jako první podezírá oběť, nikoli útočníky. V okolí stálo mnoho útočníkových soukmenovců, tak je vše předem jasné. Předem daná verze jednoho případu, ve kterém je oběť agresorem a provokatérem. Náckové zhuleni a ochlastaní k nepoznání jsou těmi opravdovými hrdiny dne. Skupinka dříve řvoucích gibonků je teď před policií partou simulantů hrající etudu na způsobená zranění. Sanitky na místo přijíždějí jako na běžícím pásu. Jeden nácek po druhém je odvážen se symptomy po údajném napadení.

Nácek má opět alibi, kdežto oběť je opět v roli slabšího, toho, na koho zamíří policejní šiml. Takovéto menší příběhy se dějí prakticky každý den. O nich se nedozvíte z mainstreamových médií. Duševní mrzáčci opásáni hákovým křížem jsou doslova a do písmene hyenami moderní společnosti. Útočí jen ve skupince, sami si troufnou jen na zdravotně znevýhodněného nositele jiné barvy kůže. Tam nehrozí, že by árijský chlapeček dostal zcela zaslouženě přes řitní otvor umístněný zcela atypicky v přední části obličeje.

Proč často policie sekunduje náckům k jejich obhajobě? Společnost je mainstreamovými médii mnohdy doslova nabádána k rasismu. Věčné hříčky o nepřizpůsobivých občanech personifikující se na Romy, jasně dokazují rasovou náladu celostátních médií. Dnešní událost v Brně jen dokresluje další část rasistické mince. Opět se aplikuje generalizace a rasistická paušalizace tentokrát jednoho floutka od bazénů. V ostatních případech jsou také majitelé, provozovatelé, kteří aplikují rasismus. Jakoby takoví ubožáci jeli podle jednoho mustru Petra Macha. Po vzoru rasistické příručky prohradního uskupení se začne s aplikací diskriminace směřované od soukromé osoby.

Milí Romové buďte v klidu, je tady jedna proklausovská stranička, ta požaduje diskriminaci a rasismus. Ve jménu ultraliberálů musíte být diskriminováni. Je smutné, že se v zemi uprostřed Evropy objevují silně rasistická pravidla odporující zákonům státu. Když už šéf koupaliště neměl názorově kam utéct před policisty a televizními kamerami, tak musel svolit se vstupem Romů na inkriminované koupaliště. Rasismus tedy přeměnil v důsledné dodržování pravidel.

Rasismus a diskriminace mohou být prováděny například striktní vynucenou  povinností důsledného dodržováni závazných pravidel.  Ostatní dodržovat nemusí, ale Romové musí dodržovat vše přesně do posledního puntíku. Šéf koupaliště se zachoval jako rasistický milovník apartheidu. Příště až na koupališti zase něco vykradou nebo ukradnou, tak ať rovnou vedení zavře celé koupálko. Všichni Češi jsou podezřelí z krádeží. Když už vycházet z generalizací, tak ze správných generalizací. Romové jsou Češi jako všichni ostatní, tedy ve smyslu pokřivených hodnot rasistů nesmí na dotčené místo žádní Češi.

Rasisté v České republice útočí na černochy, Araby, Vietnamce, Slováky, Němce, Ukrajince, Poláky a na další minority žijící v České republice. Problematika se netýká pouze Romů. Jistý druh diskriminace je namířen také vůči zdravotně postiženým. Vše začíná od jednoduchého vystrkování potomků přistěhovalců ven z Českého národa. Ta holka, ten kluk nepatří v rámci náckovské ideologie do českého národa, protože jeho otec nebyl Čech, i když vlastnil  české občanství.

Syn přistěhovalců ovládající mnohdy češtinu mnohem lépe než leckterý nácek, má stejné právo patřit do českého národa jako kdokoli z nás. Všichni, kdo mají české občanství jsou Češi a mají stoprocentní právo využívat všech práv garantovaných na území České republiky.  Nesmějí být vystavování rasismu a násilí ze strany nácků a různých omšelých vagabundů v černých oblečcích zašlé slávy tisícileté říše vyšinutého Ádíka z Rakous.

Stát je tady od toho, aby garantoval ochranu všem občanům bez výjimky. Proč tedy mnohdy policie selhává? Protože v policejních sborech jsou taktéž jedinci, kteří inkriminují k extrémismu, sympatizují s rasismem, nebo jen tak zkrátka si chtějí ušetřit práci nějakým složitým vyšetřováním viny a neviny.

Nálada ve společnosti existuje, umělé klima mediální podpory rasismu taktéž podporuje rasistická řešení různých incidentů, a tak policista neodolá a propadne pocitu velikášství, ve kterém on je kápo a oběť podle výpovědí  útočníků a kamarádů útočníků, je tady viníkem číslo jedna. Sláva případ je vyřešený, snad nebude obětní beránek dělat potíže a policisté budou moci nadále aplikovat pravidlo o pomáhání a ochraně. Bohužel často není jasné koho ochraňují a komu pomáhají.

Ve zprávách TV Prima šlo v uvozovkách jen o hloupé koupaliště, Ale celé to koupaliště v Brně má daleko větší dalekosáhlejší význam a důsledek. Je to zpráva o tom, jak v jedné zemičce nadále existují hloupí lidé, kteří aplikují rasismus. Je to zpráva, že aplikace rasismu neznamená potíž pro rasisty. je to potíž pro ty, proti nímž byla diskriminace a rasismus aplikována. Česká republika by se měla konečně vzbudit a měla by už konečně něco s tím rasismem dělat.

Nikdo nemá právo nikoho utiskovat, nikdo nemá právo aplikovat zásady apartheidu. Tady nejsme na Blízkém východu telavivských ulic, tady jsme uprostřed Evropy, kde je nutné  chránit lidská práva všech. Nejsme ubohé nacistické opice, jsme lidé se stejným právem