Výkřik Klausovy mysli

Rozjasněné tváře tvůrců kapitalismu, americký úsměv na rtech a pevný stisk ruky, to jsou ta vysněná místa sponzorů amerických setkání. Tam žádná socka nenaříká, žádní sexuální devianti nehovoří o omylech tolik milované matičky církve. Doutník v levém koutku úst, v pravé ruce whisky s kostkou ledu, oblek za statisíce a drahý prsten oslepující do dálky. To je místo jako stvořené pro liberalistu a milovníka modrého, nikoli zeleného světa. 

Kousek orwelovské apokalipsy rajské zahrady na hraně propasti. Tady vznikají názory o neomylnosti vládnoucích vrstev, před kterými mají nějací vůdci lidových přání pokleknout a prosit o odpuštění. Tady je liberalismus doma. Na chvilku zavřít oči a zasnít se do tisícileté říše, kde sprostá slova jako lidská práva, právo na práci nebo na zdraví neexistují. Snad jen ručičky diamantových hodinek ukazují reálný čas v nereálných místech mediální bubliny vzdáleně popomínající žvatlání tajných přísedících Bilderbergu.

Tomuto všemu se musí dát přednost. Nějací padlí v dalekých Lidicích, koho to zajímá. Sakra, snad ten mladý hoch, to ucho jedno popletené, dokáže svůj slib. Jakl se stane zcela určitě novým kandidátem na prezidenta. Haha, to bude rána. Každý mě podezírá z podpory nacionalismu, a nyní díky pár cvičeným beránkům získám další nemalý vliv na chod nejvyššího místa státu.

Kolikpak asi je v Čechách hodin. No teď je ráno, mlha padá dolů a moje myšlenky se bleskurychle jako pouštní bouře blíží do cílové stanice. Naštěstí američtí sockové jsou zabaleni do té mlhy a ke mně nemůžou. Stejně jsou to takoví chudáci a hlupákovi. Měli si zajistit vlastními silami své živobytí. Koho zajímá, že nemohli. Jo, příroda je tak krutá. Tolik se těším na večeři v tom obrovské domě. Je to ale umění nacpat do jednoho stavení padesátku lidí.

Naštěstí jsou to samí stejně úspěšní lidé. Já jsem prezident tam v té tramtárii. Schopný liberál s uměním minulosti. Jako vždy použiji své nadání a sesmolím takový ten maličký patos na americký pobyt. Ratha vozí sem tam jako cvičenou opičku, to já se tady mám přímo ukázkově. Jo, Globální vládnutí versus národní suverenita, to je téma jako stvořené přímo pro mě. Evropská unie je důkazem toho, jak hluboce může být ta nechutná globalizace odporná. Sahá do mých pravomocí.

Jak by bylo nádherné mít svět, kde veřejnost nezasahuje do veřejného dění. Brrrr, potom musím komentovat kdejakou pitomost. Proč existují ta politická uskupení, jenom hatí práci politických stran, ty jsou přeci od toho, aby nesly tíhu rozhodování. To tady b Americe dobře vědí, že mají dvě partaje. Ne my tam musíme mít takový guláš. Nekonzervativní hodnoty, nekonzervativní bláboly by chtěli ti socialisté zavádět. Komoušská pravidla, která jsou proti mému přesvědčení. Celé tři roky jsem lezl do zadku politikům. Jo, ten poslední volební debakl, to byla hrůza.

Ještě že existují komunisté, ti mne podpořili. No, ale bylo to na poslední chvilku. Už to vypadalo, že skončím. Svět musí mít jasný řád a pořádek. tohle pravidlo nemá žádné další varianty. O tom nejde ani v nejmenším pochybovat. To z té padesátky lidí všichni vědí. Uměním politiky není vést lidi podle vůle lidu, ale podle vůle politika. To ti hlupáčci z médií nikdy nepochopí. Je to krásné být ve funkci státníka, nemusím postávat jao lůza před rámem. Mám diplomatický pas, mám svoji ochranku, dostanu se všude. Všechna média napíšou o mojí návštěvě Angeles.

Jak se dá globálně vládnout? No to je přeci jednoduché. Stačí využívat božské aureoly prezidentské sesle, stačí důrazně volat po ochraně tradičního světa a zbytek se udělá sám. Moji přátelé mi rozumí, ti mi pomohou. Stejně nikdo neví kdo ti přátelé jsou a nejsou. Naštěstí moji Američané mi rozumí. Nějaká zdravotní reforma Obamy, to je stejná hloupost jako ten nesmysl, který stále živíme z našich peněz. Já to dávno říkám, co nejnižší daňové zajištění, co nejméně povinností státu a bude lépe. O zbytek se postará matička příroda.

Kéž bych mohl jen tak ještě déle poslouchat slova prezidenta American Freedom Alliance Avi Davise. Ten jasně pojmenoval co je ta Evropská unie, kterou tak nesnáší. Naštěstí můj milý Mach ji nenávidí také. Alespoň si v Praze spolu sedneme a povykládáme nad jednotlivými body. On získá další vodítko do krajských voleb a já si pohladím moje ego. Ještě že jsem umístnil svůj proslov v původním anglické znění na můj web. Možná se stane dalším vodítkem, biblí pro nacionální uskupení, kterým tak moc držím palce.

Za několik dní se vrátím zpátky do Evropy, do náručí satanské Evropské unie. Tam všechny seznámím se vším s čím jsem se tady setkal. Liberalismus jiných rozměrů, zkrácení lidských práv. To všechno musí být prosazené, k tomu nám dopomáhej Bůh.