Případ Zaremba: když olympijské fair play nahradí Vandasovské řiťolezectví a rasismus

Přesidlovací mánie je nacistům velmi blízká. Kdysi před více než sedmdesáti lety uvažoval jeden pomatený malíř pokojů o přesídlení Čechů na Madagaskar. Podivní Slované měli vyklidit rodnou vlast pro nový árijský lid. Bílá touha po bílé barvě měla spatřit světlo světa. Podružný lid  nevalné kvality měl být zdecimovaný tropickým počasím a nelidskými podmínkami. Možná, že tato reminiscence vyvolává v mysli všech nacistů a rasistů sentimentální nálady. 

Maličké slzičky nad splněným snem každého kovaného rasisty. Takové ty touhy o přesídlení, jednoduchém očištění jedné rasy, která se ve jménu indické symboliky v ústech náckovských pošuků prohlašuje za nadřazenou. Dnes se o své přesidlovací mánii rozpovídal vzpěrač a olympionik Zaremba. Olympijská touha po fair play a světa bez předsudků se zřejmě u exsportovce vytratila někam do ztracena

Olympijský kruh, svět bez jakýchkoli rozdílů a odlišností. To byl zřejmě přelud, který pro Zarembu neznamenal vůbec nic. Zloba, nenávist plněná rasovým podkladem, to je hlavní motto, které pan Zaremba zveřejňuje všude ve svém okolí.

V minulosti Hitler požadoval vystěhování Čechů. Před zahájením vyvražďování v koncentračních táborech se uvažovalo také o vystěhování Židů někam do otřesných podmínek extrémního počasí. Bože, jak blízký je plán Zaremby. Tentokrát přestěhujeme ty hnusné cikány do Mongolska, kde budou moci kočovat tak jak budou chtít. Toto není přeci rasismus. To je jenom ukázka hlouposti a stupidity, takového horolezectví do řitě Tomáše Vandase?

Opět tady máme jednu typickou ukázku  rasismu. Společnost by se měla po každém takovém prohlášení postavit proti, měla by odsoudit zkrachovalce jen tak zviditelňující se v trikotu předních nácků, rasistů, těch milovníků německých hitlerjugends NPD. Tropická oblast u Afriky má být nyní nahrazena mongolskou stepí nekonečných krajů. Zřejmě si náš bývalý olympionik vzpomněl na své cesty do komunistických krajin. V té éře bylo Mongolsko v područí Sovětského svazu a naši sportovci a velmi významné osobnosti také občas zamířili na kulturní akce do kraje Čingischána.

Co si má obyčejný Čech pomyslet o takovém rasistovi, který navíc rozprodal své olympijské medaile? V pozici hypotetického hejtmana Moravskoslezsého kraje by Zaremba nedodržoval, tak jako blízkovýchodní Izrael, lidská práva. Za čtrnáct dní by údajně vysídlil celý jeho kraj od nenáviděných cikánů. Co mělo toto prohlášení být? Byla to snad jeden z předvolebních skečů Vandasových lidí? Zaremba je superstar chovného stádečka nácků strýčka Vandase. Blíží se krajské volby, dokonce čeští nácové zahajují tažení za prezidentským místečkem.

Romové nebo cikáni, to jsou také Češi žijící v této zemi po stovky let. Mají stejná práva tady být třeba jako superstar rasista Zaremba a jeho kolegové. V každé společnosti jsou zlí i dobří lidé. Rasisté zahájili pohádku o zlých nechtěných, jenom proto, by mohli obhájit rasismus, nesnášenlivost vůči každému, kdo je jiný, rozdílný. Vandasovy dělníci nemají dostatek superstar, těch známých osobností, které by mohly lobovat za hnědou myšlenku. Proto je  prohlášení Zaremby  etudou na hloupost a naivitu jednoho trapného názoru.

V roce 2010 Zaremba vstoupil do Vandasovy Dělnické strany sociální spravedlnosti. Konečně pro svou nenávist našel stádečko stejně nemyslících individuí. Nácek Prokůpek získal nového velmi známého kolegu. Jak hloupé, jak trapné, dělat ze všech Romů zloděje a vyvrhele slušné společnosti. Celý rozhovor v Parlamentních listech na mě dělá dojem “jeden hlupák povídal”. Jo, inteligence náckům vždy chyběla. Kam by se také vešla ta nenávist. Vytlačila intelekt tolik nutný k prosazování lží a nechutností.

Stydím se za každý takový projev nácků. je mi líto, že nenávist stále existuje a touží po stále větším prostoru, který velkoryse dostává  například v podobě hnědé politiky Hradu. Jak vidno, Zaremba se od Vandase učí velmi rychle. Havířov v jeho podání získává nádech Bronxu, nebezpečných uliček plných gaunerů, hrdlořezů a násilníků. Existence cikábl je přeci pádným důvodem, proč by měl Vandas a jeho nacigrupa utiskovat další lidi. Touha po takzvaném pořádku, touha po ochraně dělnického otce a dělnickou matku. Nepřipomíná vám to něco? Mně například ty kýčovité nacistické plakáty za Reichu. ochrana práv dělnické vrstvy byla vždy alfou a omegou náckovských ideologií.

Nejinak je tomu i dnes. Milý Vandas je také mužem číslo jedna ve spolupráci s německými nácky. Díky Vandasovým zásluhám jsme všichni prvního májového dne měli jedinečnou možnost po sedmdesáti letech uslyšet krásnou němčinu zneužitou ke kázání náckovských zvrhlostí. Když náckové potřebují bývalého sportovce, který přiznal svou dopovací minulost, to musí být s jejími superstar jednotkami velmi zlé.