Skinheadský stát pro Krále? Aneb jak jeden bloger pošlapal památku obětí holocaustu

Věčně mladý bloger Václav Král dnes ve svém článku “Daniel Landa presidentem” ukázal jakou politiku považuje za tu krásnou, jemu naprosto příhodnou. Marně se na svém blogu vztekal, aby posléze zveřejnil svůj názor na prezidentského kandidáta. Vyholená hlava, dvojsmyslná tetování, účinkování v neonacistické skupině a snad i touha k sektářství ve formě řádu ORDO LUMEN TEMPLI. To všechno jsou hodnoty, které oslovují rasisticky laděného proizraelského blogera.

Skinheadské hodnoty vyznávající bílé Čechy, hýkající oslíci na Landových koncertech Orlíku, to je zcela jistě kolosální výkvět české kultury. Přesně takové Čechy jsou pro samozvaného Čechoameričana tím pravým. Rasismus a výkvět české spodiny jsou ukázkou degradace českého politického prostředí. Považuje snad bloger Král také hákový kříž za symbol mystiky, který je nutno nějakým způsobem božsky obdivovat v bíle laděných kápích za zpěvu dětského sboru?

Jo, takový pořad Krásné ztráty, ve kterém Dan Landa projevil svůj cit pro nacistickou mystiku, to je určitě jeden z majstrštyků, ke kterým možná náš bloger vzhlíží jako k modle jeskynních lidí. Věstonickou Venuši nahradil hákáč a šamana řvoucího za doprovodu bubnů nyní nahradil Landa se svým tak drsným zjevem. Pokud ve svém článku říká:

Přestože to vlastně není moje starost, často přemýšlím o vhodném kandidátovi na funkci presidenta republiky. Ti současní jsou příliš neprurazní a někteří i svázaní s bývalým režimem. Je ale jeden, který se na tuto pozici hodí stoprocentně a tím člověkem je Daniel Landa. Mnohokrát v minulosti a i svou současnou tvorbou a životem ukazuje, že Česká republika a její blaho mu opravdu leží na srdci. Proto si myslím že by měl být navržen a lidé by jej měli zvolit.

Tak je možné prakticky cokoli. Vlastně, tato citace je celý jeho článek, kterým docela šikovně ukazuje pan bloger Král svou hloupost. Jeho jméno ho možná předurčuje mít svou říši zázraků, ve které skinheadská esa v kanadách a bombru pějí písně Orlíku od rána do noci. Panu Landovi není jedno česká minulost ani budoucnost? Oh. Pan Král sveřepě zastává takřka slepou vírou v židovský národ, skoro s nekonečnou slepotou obhajuje apartheid ve státě Izrael, a přesto je pro prezidenta, který zastává politiku světa bez Židů?

Slyšel pan Král někdy slova orlíkovských songů? Nechápu co svým článkem a nečlánkem bloger Král myslel. Najednou svou hloupostí pošlapal ty, za které na svém profilu píše: “Don’t worry Israel, you are not alone! SHALOM!”  Celé mi to připomíná pohádku o hloupém hokynáři, který kvůli dvěma lidem jen tak na truc pošlape všechno, o čem psal a co zastával. Mám takový dojem, že Landa ani jeho skinheadští oblíbenci Orlíku nebudou mít takové pochopení pro Židy a jejich stát. Jim zřejmě nepůjde o to, aby Židé a Palestinci žili v míru vedle sebe ve svých státech. 

Jo  pane blogere, touto svou myšlenkou jste odrovnal všechno, co  jste si původně myslel, že je správné. Čestný předseda a propagátor Vlastenecké ligy je pro blogera Krále nejlepší volbou. To věřím. Jeho tolik nenávidění Romové by za prezidentování takového člověka určitě byli postiženi přesně tak, jak sám Král naznačuje ve svých rasisticky pojatých článcích. Mladý Václav, jmenovec toho Václava na Hradě, tak přistupuje k problematice jako Malijská národní osvobozenecká armáda, která při svém boji o nezávislost státu Azawad prohlašovala, že právo šaría zaváděné společníky teroristické skupinky Aquip nevadí, pokud i tito teroristé budou chtít stejnou nezávislost.

Jinými slovy panu blogeru Václavu Královi by tedy nevadilo, kdyby byli Židé v Čechách perzekuovaní, pokud by Romové byli pod kuratelou rasismu? Tohle je totiž výsledek jeho poněkud nedomyšleného článku. Jak můžete číst mezi řádky, tento bloger to určitě s tím svým nerasismem nemyslí příliš vážně. Ostatně to je také znát na mnoha jeho článcích.

Daniel Landa sice od rasistických songů opustil, jeho náckovská kapela Orlík již neexistuje, ale přesto landovské texty představují násilí a xenofobii. Proto je možná Landa tolik blízký ke Královskému srdéčku a dušičce. V Americe mají Ku – Klux – Klan, Landa založil již zmíněný řád ORDO LUMEN TEMPLI, který při vyšehradském vysílání  ten spolek amerických rasistů velmi blízce připomínal. Možná proto je také Landa blízkou osobou pro blogera Krále, kdo ví?

Možná se Václav Král ve svém idolu zosobní natolik, že si nechá vytetovat na svém pravém zápěstí také runový náckovský nápis MERCURIUS. Přes 6 milionů povražděných Židů, takzvané ŠOA, ve světě známé jako holocaust. To určitě milovníkovi všeho izraelského nic neříká, že ano? Sám Král prosazuje Landu, který má na pravém zápěstí ruky v nápisu MERCURIUS skrytý kryptogram 88, což je náckovský pozdrav Heil Hitler.

Václave Králi, je mi z vás na zvracení. Nejen že jste rasista jako řemen, ale vy jste zároveň pokrytec, který podporuje člověka věřícího právě v ten režim, který má na svědomí více jak 6 milionů životů těch, o kterých na titulce svého blogu píšete, že nejsou sami. Copak vám nevadí, že svým hloupým článkem šlapete po životech umučených a utýraných Židů z koncentračních táborů?

Václave králi, nevím co by vám na toto řekl váš Izrael. Jak je to s vaší inklinací ke všemu židovskému. Hájíte bezhlavě Izrael právě proto, že je to módní v integralistickém konzervativismu, který přesedlal svůj hněv z Židů na Romy, Araby , multikulturalismus a islám? Vy se chováte ve svých článcích přesně podle zásad integralistického konzervativismu, který v důsledku svůj hněv vůči Židům potlačuje kvůli společenské přijatelnosti. Chcete tedy být společensky přijatelný, a proto zarytě se slepou důvěrou hájíte Izrael a Židy jenom proto, abyste nyní ve vašem článku ukázal, že vše co jste předvedl byla jen pouhá hra?

MOŽNÁ PO SHLÉHNUTÍ TOHOTO VIDEA HLOUPÝ kRÁL PROCITNE A PŘESTANE PSÁT BLÁZNIVÉ ČLÁNKY:

Inu s bláznem, antisemitou a šílencem asi nemá cenu diskutovat a v žádném případě na něj reagovat.