Petr Mach otevřeně řekl podporou Jakla na funkci prezidenta, jakou politiku Svobodní uznávají

Spojení prezidentského Jakla a Strany svobodných občanů je důkazem politické pomatenosti. Aneb proč by nemohl najednou být prezidentem někdo, kdo obhajuje náckovské songy o bílé barvě? Ano, to je pravý obraz jedné hnědě vyhlížející beránkovské strany. Svoboda má být v neonacistickém duchu cílenou xenofobií, útlakem a neskonalým potíráním osobních práv každého jedince. To, co nyní představuje pan prezident Klaus, to má být slabým odvarem. Guru Strany svobodných tak zatím projevuje lehké sympatie k islamofobům Zemana. Přeci jen si nemůže rozházet ODS a milovaného Petra Macha.

Náckovské ideály hnědých myšlenek mají z vůle machovců nabrat nových rovin. Takové to klausovské připravování cestičky pro milovníky indických symbolů, skryté protírání ideologie bílé barvy do nejvyšších pater politiky, to je přeci pro nové radikály slabé kafe. Musí přijít Jakl, hodný to služebník v Klauzově eskadře politických radilů. Ten jediný může naplnit ideál dokonalé politiky, o které Petr Mach tak zasvěceně hovořil na jedné nahrávce.

Jednoduchá nenávist spojující rasismus do jedné stavebnice. To je hlavní středobod, kolem kterého s radostí zatančí Svobodní občané Petra Macha. Nejdřív to byl Bátora, který se těšil Machovy přízně. Dokonce díky jednomu hackerovi všichni víme, že si Mach s Bátorou možná dopisovali, protože jinak by Bátora nebyl v jeho seznamu kontaktů. Jak krásně hrdličky hnědých zítřků k sobě sedají a skoro milostně vrkají nad jednotnou nenávistnou písničkou o zhoubnosti multikulturalismu. Do milostného duetu nyní přibude Jakl. Nechce stejně jako Mach Evropskou unii a určitě nebude mít daleko k rasově pojaté profilaci, kterou předseda beránků propaguje.

Možná by Petr Mach měl vysvětlit občanům, proč před lety přibral na kandidátku nácky z Práva a Spravedlnosti a proč razí politiku nesvobody a totality. K této politice dostal přeci požehnání od největšího ultranacionalisty a bývalého předsedy modré ODS. Tak to je v pořádku, lidská práva tady nic neznamenají. Diktátor, to je ta správná osobnost, která Svobodným občanům chybí. Silná osoba ochotna přitakat na jakékoli ultramyšlenky Klausova fanklubu. Je třeba zastavit tolik hloupý sociální systém, který pravým rasistům vadí.

Jakl by nikdy nepodepsal Euro, protože ho chce ta ošklivá Evropská unie. Možná by Jakl bez menších potíží sáhnul ke stejnému zákonu, který byl schválený na Ukrajině. Menšiny, ať už sexuální nebo rasové, by byly ponižovány a ničeny ve jménu několika jedinců hnědého směru. Hradní slovíčkaření o deviantech tak díky Machovcům a jeho rasistům přinesou nové možnosti útlaku. Republika je přeci v podání pokřivených hodnot uzavřenou konzervou, ve které milovaní rasisté mohou otravovat společenský vzduch. Společnost má onemocnět z vůle Petra Macha a jeho pomatenců ultraliberalismem. Tak jako to udělali někteří Finové, když Pravé Finy vynesli do parlamentních křesel, aby je posléze zcela zaslouženě z jejich postů sesadili.

Neonacisté by za Jakla dostali větší prostor. Nějaké plakáty typu “Evropo povstaň”, nebo popěvky “Žid vládne svetu, zas nastal náš čas.”,  dostanou zelenou. Však Jakl kdysi hájil právo náckovských skupin na popěvky a projevy nácků na českých ulicích. Kapely jako Krátký proces nebo Juden Mord získají skvělý dárek. Ostatně, jak se s tím srovnají někteří konzervativní integralisté, kteří svou nenávist přesedlali z Židů na Romy a islám? Možná jednodušeji, než čekáme. Nacistická literatura a snad i symbolika dostane za Jakla možnou podporu.

Rasistická Strana svobodných občanů tak v podpoře Jakla ukáže svou podporu nesvobody a rasismu. Rasové profilace a možná rozdělování dětí ve školách podle rasového půbvodu, to jsou ty hodnoty, které bude moci Petr Mach a jeho prezidentsky neprezidentská partaj uplatňovat. Ultraliberálové přesedlají z neschopných projektů na různých serverů, přímo do rasově prováděné politiky. Slušní lidé budou v pozadí, zatímco oslavováni budou holohlaví, hloupí a nevnímaví náckové třeba Vandase, Macha, Zemana a dalších.

Jakl tak jako Mach soucítí s Akcí D. O. S. T., ve které jako supernova září klerofašista Semín. V minulosti před Semínem kraloval náckovskému spolku D. O. S. T. Bátora. Jakl prohlašoval o Bátorovi, že je obětí lží, dezinformací, zesměšňování a pomluv. Zastával se náckovského Bátory, který v té době byl velmi vysokým úředníkem na Ministerstvu školství. Z Klausovy vůle a následného přání tehdy došlo k otevřené podpoře nacismu. Možná existují další úředníci z řad Svobodných občanů, D. O. S. T. , Práva a Spravedlnosti, Dělnické strany sociální spravedlnosti nebo nějakých dalších náckoidních uskupení, kteří mají své lidi na českých úřadech.

Současná prezidentská podpora hnědých stran je vysoká. Pokud Jakl bude prezidentem, bude tento spojovací most ještě silnější. Neonacistické myšlenky získají tak jako v blozích iDnesu kolorit správných myšlenek.

Petr Mach svou podporou směřovanou k Jaklovi ukázal, že antisemitská politika, neonacismus a nesvoboda nejsou vzdálenými hodnotami Strany svobodných občanů. Co si mám jako občan myslet, když tato partaj podporuje člověka, který se k těmto hodnotám vyjadřoval tak, jak se vyjadřoval? Strana svobodných občanů prosazuje rasismus a je tedy rasistická.

Další prezident tolik blízký k rasismu a rasistickým politickým stranám, To je zrovna to, co tato země nepotřebuje.