Kdyby něco, vždy to můžeme hodit na cikány, tam se lež vsákne v obecném rasismu

Kdyby něco, vždy to můžeme hodit na cikány, tam se lež vsákne v obecném rasismu. Tak to si přesně říká cím dál více lidí. V rasisticky pojaté společnosti přiživované rasistickými médii, je to jednoduchý recept jak přikrýt a zneviditelnit například trestnou činnost většinové společnosti. To je ten nástroj před kterým mohou náctiletí jen tak pro radost sobě vlastní poštvat půlku města na jednu část obyvatelstva. Média se vůbec nestarají, jestli je ta či ona kauza pravdivá. 

Jednou je tady senzace, ta šance pro získání dalších diváků lačnících po napětí,. To další potvrzení o tom, jak moc jsou cikáni násilničtí. Podívejte se na toho nebohého kluka, nemá ledvinu, je skopaný, je okradený. On tvrdí, že to byli ti nechutní cikáni, tak pojďme a spojme se s nácky. Strýček a otec vlasti, Vandas, tady bude tím správným řešením, které pomůže šířit násilí. Ale to nikomu nevadí. Média mají opět otloukánka, na kterém vyzkoušejí svůj nový slovník.

Sociálně nepřizpůsobiví, ti co bydlí v této čtvrti si opět dovolili a zmlátili dalšího majoritního občana. Je na čase zvednout prapor a s hákáčem v pozadí za hymnu prastarých songů runových šílenců pochodovat do míst obývaných tou minoritou. Začnou se hlásat přihnědlá zvolání, to přeci patří k těm slušným matkám a otcům od rodin. Jo, každý slušný občan si okamžitě vzpomene na hitlerovské plakáty s dětmi a otcem dělníkem. Tak možná proto šílenci od Vandase a naciomladinka tolik sympatizují s dělníky.

Jak minule prohlásili na prvomájovém křepčení jejich němečtí kolegové: “Dělnická strana je tady od toho, aby chránila práva dělniků”. Demagogie je mediálně přijatelnou. Nějaký Skyba, ten násilník tolik si libující v krvi jiných lidí, ten je médii prohlašovaný za jednoho nespokojeného občana. Přeci všichni občané v té Břeclavi demonstrovali a z plna hrdla křičeli jako malé děti ta hesla náckovské omladiny. Jo, není nad to si takhle v neděli vylít žluč na někoho, kdo nic neudělal.

Tento břeclavský průšvih není jedinečnou událostí. Tolik nepravdivých naprosto vykreslených kauz je házeno na Romy. Média nejdřív s plnou grácií zahájí tažení proti jiným občanům, aby posléze v tichosti, ve skoro komorní atmosféře lidu oznámili, že to všechno byla jedna obrovská kachna. Jo včera ta rasisticky naladěná Prima někde uprostřed oznámila z povinnosti příběh o prášilovském umu jednoho ukrajinského gymnasty nešiky.

Jsou to právě tyto hony za senzací, ty reportérské eskapády o sociálně vyloučených občanech, které živí to hnusné rasistické podhoubí. Vandas a jeho šaškové ve hnědě zapáchajících uniformičkách nyní budou možná na chviličku vypadat jako idioti, ti nestranicky hájící občany. Jenže tomu tak není. Náckové a rasisté, ti milovníci symbolů indického štěstí, ti dobře tušili, že se může jednat o lživou věc, a přesto do toho šli. Byli jako hladové hyeny, které se v přesile vrhnou na bezbrannou oběť. Nyní mladíka z Břeclavi, kterého tolik obhajovali, hodí přes palubu.

Potřebovali jednoho lháře, který jim zajistí další puntíky do itineráře listopadových voleb. Nyní milý Petříček může být roztrhán třeba i hladovou smečkou. Strýček Vandas se zbaběle sesune níž, aby nyní nebyl vidět. On přeci není nácek, je pouhým milovníkem německých koleegů hajlujících v německých ulicích.

Minimálně osm trestných činů svalených na Romy bylo na severu Čech, ve Šluknovsku vymyšleno. Nestaly se, jen opět zapálily ten pověstný sud se střelným prachem. Na tyto události čekají náckové. Na jakékoli rasově zabarvené hování naciomladina čeká jako hladoví supi. Možná to byla právě tato praktika, kterou těmto šílencům poradili němečtí gestapáčci. Buďme rádi, že nežijeme ve třicátých letech dvacátého století. To bychom teprve uviděli tu pravou tvář médií a mnoha českých politiků.

Fámy o útocích Romů na obyvatelstvo, to jsou živná půda pro to napětí a násilí. Díky tomu musí být posilňovány policejní kordony v severočeských městech. Podvodníci a lháři nyní mají pré. Znásilnění dcery vlivného vietnamského obchodníka, přepadení pošťačky, přepadení mladíků…..nic z toho se nestalo. Všechno bylo vylhané a naprosto nepravdivé. Média si přesto s chutí zgustla na těch vymyšlených prášilovských příbězích. Mladí náckové si rádi zapochodovali severočeskými ulicemi. Trocha násilí, trocha těch hitlerovských hesel, to všechno přeci patří ke koloritu dvacátéhoprvního století.

Běžná rvačka v Rumburku v srpnu 2011 vyvolala začátky těch rasových nesnášenlivostí. Obyčejné porvání díky médiím dostalo punc rasového podkladu. Média jako honácký pes přinesla jednostranné výpovědi. V hlavních vysílacích časech se jednotliví novináři předháněli jako hladové hyeny o to, kdo první a dříve přinese zprávu o těch nechutných cikánech.

Silvestrovský Varnsdorf, to mělo být další místečko, kde mělo dojít k rasově motivovanému útoku. Televize Nova jako první uvedla velmi ráda smyšlenou výpověď, ve které šli rodiče vyprovodit dospělého syna k taxíku a po cestě je napadla skupina mladíků. Jeden z poškozených uvedl, že mladíci slovně i fyzicky zaútočili na jeho otce, on se ho snažil bránit, ale dostal ránu zezadu a probral se až v nemocnici. Muž dodal, že útočníci byli Romové. Policie tento případ vyšetřovala, nikdy nepotvrdila rasový podtext. Útok se měl odehrát před ubytovnou Sport, kde jsou namontované kamery. Policie ukazuje na nesrovnalosti ve výpovědích. Záběry z kamer neukazují žádný útok, přesto náckové pochodují městem a média podporují rasistické verze případu.

Objektivnost médií vůbec neexistuje. Mediální svět jde ve všech vymyšlených případech na ruku hákovému kříži a zakořeněným touhám po rasismu. Břeclavský případ je toho všeho důkazem. Je nechutné, když vítězí myšlenka hodíme to na cikány rasismus všechno vsákne.