Břeclavský útok byl výmyslem novodobého barona Prášila

Každý občan v České republice zcela jistě vzpomíná na raissticky pojatý trestný čin v Břeclavi. Ukrajinský kluk měl jít po ulici, zastavili ho Romové. Ptali se ho na to jestli má cigarety, chlapec je neměl, a tak měl být těmito Romy napaden a pobodán. Tento případ v Břeclavi zná prakticky každý. Rasisté a náckové z Vandasovy fašistické strany celého případu zneužili a udělali z něj jeden rasově zabarvený případ. Dnes dokázaná lež byla tehdy důvodem k protiromským pogromům

Najednou se z těch otců a matek od rodin stávají zcela regulerně hlupáci, kteří uvěřili slovům jednoho lháře. Chlapec v polorozpadlém době prováděl své akrobatické cviky, upadl a způsobil si sám popsaná zranění. Na místě tehdy byli čtyři lidé, kteří se dohodli na jedné verzi případu. Republika je plná nenávisti proti Romům, a tak se použije další rasismus. Strach z matky a případného trestu byl tedy přenesen na romské obyvatelstvo. Najednou ve jménu jakési spravedlnosti byli všichni Romové považováni za násilníky. Televizní záběry na Nově nebo Primě doslova trhaly lidská srdce.

Chlapec po operaci v bílé posteli skoro s brekotem vzpomíná na ten okamžik. maminka s kapesníčkem v ruce, hraje přesně na city všech lidí, kteří danou reportáž sledují. Chlapec dobře věděl co dělá. Dokonce věděl i jaké reakce svou lží vyvolá. Bylo mu jedno, co se stane s nevinnými Romy. Nešťastný kluk a ještě nešťastnější matka volali po spravedlnosti. Policie je přeci neschopná, když neumí chytit trojici dobře popsaných násilníků.

Na místo domnělého útoku lidé nosili květiny a svíčky. Tehdejší břeclavské náměstí se díky jednomu lháři přeměnilo v historickou reminiscenci říškého náměstí. Tentokrát neschopného malíře pokojů nahradili stejně neschopní příslušníci Dělnické mládeže. Tomáš Skyba, který není v žádném případě násilník amatér, tak mohl možná s trochou nostalgie zavzpomínat na mlácení nevinných lidí. On tenkrát před lety do bezvědomí skopal jednoho šedesátníka, proto je jedním z těch samozvaných bijců všech jinak zabarvených spoluobčanů. Další nácek, Erik Lamprecht,  jako kovaný hooligans, proto také zvesela hřímal na romské spoluobčany.

Tohle obrovské pozdvižení způsobil ten napadený kluk.  Emotivní výpověď chlapce a posléze i samotné matky byla zneužita médii. Najednou se prupovídky s rasistickým podtextem primáckých zpravodajců státá dobrým nástrojem lží. Všichni čtyři svědci vesele s dostatečnou slzou v oku hovořili o nechutném rasově motivovaném trestném činu. Hlupáci, kteří chtěli být vidět, ti hloupí rasisté se tohoto případu chytili jako mouchy na mucholapku. Vandas jako bodrý otec přijal chlapce lháře pod svá ochranná křídla. Ti hnědí náckové jsou přeci jediní, kdo chtějí právo a pořádek. Jménem Dělnické strany se uskuteční demonstrační pochod, ve kterém se média a celý svět dozvědí o tom, že Romové mají skončit v plynu, ve kterém se svět dozví, že všichni Romové mají pracovat.

Najednou jsou používané rasistická klišé pro vyburcování stádovosti. Naštěstí policie pracovala dobře a nácky s poblouzněnými Břeclaváky nepustila do romských čtvrtí. Zatímco ve jménu památky napadeného Břeclav hřímá za dunění policejních kordonů, napadená oběť přemýšlí na nemocničním lůžku, kdy jeho lež praskne. Médii proniknou další lži o drogové minulosti kluka, ty jsou přednostně vyřízeny ve zpravodajství v hlavním zpravodajském čase. Dojemně vyhlížející matka popírá chlapcovu narkotickou minulost. Proč ještě tenkrát ten kluk neřekl pravdu o své nekonečné lži?

V Břeclavi vzniklo napětí mezi Romy a ostatními obyvateli. Policie do místa poslala posily. To všechno určitě stálo obrovské peníze. Zbytečně vynaložené finance na krocení nenávisti. Dokonce došlo k ustanovení speciálního vyšetřovacího týmu, který ukázal svou profesionalitu v celé své šíři. Odhalil po výsleších desítek lidí konečnou pravdu. Policisté dobře věděli, že výpovědi svědků a samotného chlapce neladí. Svědci i samotný operovaný kluk zapírali a zapírali. Detektor lži nakonec dokázal zlomit tu domnělou hranici lhavosti.

Během dvou hodin na detektoru lži bylo jasné, že všichni jmenovaní lžou jako baroni Prášilové. Teprve dnes po sérii důkazů chlapec i další svědkové přiznali své lži. Policie prověřovala několik desítek osob s mnoha nesrovnalostmi. Chlapec svým počínáním mátl policii. Ta podle všeho nedokáže říct, jestli klukovi hrozí nějaké trestní stíhání za křivou výpověď. Nakonec nad celou událostí v Břeclavi zvítězila věda a vědecké analýzy výsledků z detektoru lži.

Na tomto případu jsme si všichni mohli všimnout rasistického směřování mainstreamových médií, která velmi rádi přivítají bez důkazů povídačky o rasismu a rasově motivovaných útocích. Jsou tady přeci opět ti sociálně vyloučení, které je třeba kdykoli ničit a popírat i za cenu podpory Vandase a jeho náckovských zmetků.  Co kdyby během náckovského tažení proti Romům došlo k nějakému vážnému zranění? Jak by poté stejný kluk – lhář nyní ve své pokřivené mysli snášel vinu za něčí život nebo zdraví? Jedna velká lež dokáže skutečně zabíjet, mohlo klidně dojít k velmi vážným událostem.