Za koho v Holešovské výzvě demonstrují? Za nácky nebo za Popelku?

Za koho budou někteří horlivci Holešovské výzvy demonstrovat? Náckové z Dělnické strany sociální spravedlnosti zaregistrovali 3. dubna u Ministerstva vnitra Holešovskou výzvu. V jakém příbuzenském vztahu je ta Popelkova Holešovská výzva  a Vandasova Dělnická strana sociální spravedlnosti?Představitelé Holešovské výzvy říkají, že Dělníci pouze parazitují na jejich jméně. Je snad existence ministerstvem povolené Holešovské výzvy dalším projevem totálního selhání a naprostého amatérismu původních zakladatelů?

Možná by konečně stoupenci této protivládní skupiny měli říct, kdo je za nimi v tom skrytém pozadí.  Už od samého začátku Holešovské výzvy si lámu hlavu nad tím, kdo je skutečně v pozadí této občanské iniciativy. Je mi jasné, že Popelka a jeho kolegové nemohou mít tolik finančních prostředků, aby mohli celou akci financovat ze svého.  Příspěvky vydávané přívrženci Holešovské výzvy rozhodně nestačí na to všechno o čem sami vůdci vládních odpůrců hovoří.

Osobně si myslím, že Holešovská výzva je projektem někoho velmi vlivného s několika miliony v kapse. Možná je tato Holešovská výzva startovacím projektem něčeho většího, který se ani v nejmenším nepodařil.

Holešovská výzva je především projektem s ultranacionálním tónem a podtextem. Je to projekt, ve kterém vítězí extrémismus a naprostý amatérismus. Holešovská výzva je cestou k legalizaci totalitárního mafiánského režimu. Tato výzva díky náckům z Dělnické strany sociální spravedlnosti ztrácí jakoukoli relevanci. Již tak nemožná cesta k diktatuře navrhovaná Holešovskou výzvou ztrácí registrací Dělnické strany i tu nejmenší špetku volitelnosti. Na Popelkově pokusu by se mohli učit jiní zakladatelé protivládních sdružení. Přesně takto se ten protivládní odpor nemá dělat.

Říkat, my chceme změny, ale nevíme ještě jaké. Chceme změny a je nám jedno jestli bude diktatura a chceme změny a tak nějak jako meziprodukt vytvoříme novou třídu nedotknutelných, to je naprostý omyl, kterým tato výzva poblouznila pár lidí. Dnes se uskuteční pod hlavičkou Holešovické výzvy další demonstrace Holešovské výzvy. Bude to ta demonstrace neschopných, nebo to bude demonstrace nácků, během které Vandas použije své hloupé vyholence, aby světu zvěstoval své árijské ambice?

Zakřičí si také příznivvci Holešovské výzvy s nácky ty “krásné” popěvky o bílé rase a bílých Čechách? Adresa nácky založeného sdružení Holešovské výzvy je stejná jako sídlo bývalé Dělnické strany. Je komické, jak se náckové z Dělnické strany sociální spravedlnosti považují za někoho, kdo by měl lidem přinést ty slibované změny. Dnešním dnem je Holešovská výzva odrovnaná do nejnižšího suterénu. Ostatně v tom nejnižším podlaží se tato iniciativa nachází již dlouhou dobu.

Povaha Holešovské výzvy je krajně extrémistická, je bez jakéhokoli mantinelu. Neschopnost a nelegitimitu Holešovské výzvy ukázal samotný Popelka ve svém mediálním vystoupení v Hydeparku. Demonstrační pokusy Holešovské výzvy nejsou nic jiného, než pouhým představením lobbingu. Občané a skutečné změny požadované pro občany , se někam vypařili.

Menší města budou zahlcena letáky popisujícími sny, aby ti, kteří dnes vládnou, mohli převléknout své kabátky za nový nikým nerušený režim. Opět je tady nedemokratický pokus glorifikování za něco naprosto celonárodního a zachraňujícího. Holešovská výzva nemá žádný úspěch. Jenom se o ní napíše, blogeři zveřejní své nechutenství a tím také vyvolají negativní reklamu negativnímu snažení.

Docela by mě zajímalo, kdo z těch pravověrců Holešovské výzvy skutečně četl jejich plány. Kdo z těch pravověrců skutečně zapřemýšlel nad tím, co tato výzva přináší. Toto není určené pro obyčejné Čechy nyní utlačované modrou vládou. Lidé budou moci volit své zástupce na městských oblastech a poté po těch takzvaně demokratických volbách si ti zástupci lidu budou vybírat ty, kteří usednou výše. Pyramidový systém hry letadla započne novou éru větší mnohem propracovanější korupce. Síla občanů, jejich moc, bude upozaděna mnohem více než je tomu dnes.

To je ten pravý, nefalšovaný ráz politiky Holešovské výzvy. Proto možná celý koncept vyhovuje také náckům z Dělnické strany sociální spravedlnosti. Cesta ke změně nevede skrz nějakou diktaturu, ale skrz demokracii. To by si měli uvědomit všichni, kdo chtějí jakékoli změny. Šéf náckovské Dělnické strany sociální spravedlnosti, Vandas, zahájil svou prezidentskou kandidaturu. Jako startovní pozici si alibisticky vybral Most a Chomutov. Týden.cz, který vydal zprávu o registraci Holešovské výzvy nácky, spekuluje o tom, že registrací Holešovské výzvy chce Vandas získat mnoho hlasů od pomýlených lidí. Představí se jako představitel Holešovské výzvy, a tak hravě dostane hlasy od lidí.

Já s tímto uvažováním Týdne.cz souhlasím. Ano, toto skutečně Vandas chce. Zcela stoprocentně Vandas zneužil zmedializované popularity Holešovské výzvy. To ovšem nezastíní totalitární povahu Holešovské výzvy, která volá po něčem podobném, co by zde chtěli také Vandasovci. Česká společnost je ohrožena jak nácky z Vandasovy strany, tak z Popelkovy Holešovské výzvy.

SDÍLET