Skupiny proti islámu jsou uskupeními hlupáků

Facebookové skupiny odmítající islám a všechny jeho projevy jsou naprostým omylem, který neměl nikdy spatřit světlo světa. Jak je nádherné odpírat někomu volbu, jak je pokleslé bojovat proti náboženství, kterému většina z členů islamofobních skupin ani nerozumí. Jasně, najednou tady budeme mít jednu zkratku vedoucí někam k terorismu. Každý, kdo je muslimem, každý kdo věří v jné hodnoty, to je ten protivník, proti kterému ti géniové  ze skupiny “Islám v České republice nechceme”, musejí bojovat.

Jak je to trapné a ubohé. Tady přeci nejde o skutečné pochopení jiné víry. Jde jenom o to, dehonestovat něco nového. Nahrát těm náckoidním skupinám hlásajícím nesvobodu vyznání a osobní volby. Pozor, tady je někdo jiný, naprosto cizí, musíme proti němu postavit bránu z pochybných nácků, ultrapravicových vyznavačů a naprostých xenofobů. Rasismus je v těchto uskupeních oslavován jako jedno největší náboženství. Proč někomu vadí odlišný způsob vyznání boha? To přeci nemá žádné opodstatnění. Islám není špatný. Je to jiná cesta vedoucí ke stejnému cíli.

Křesťané se modlí v kostelech a muslimové v mešitách. Co je na tom špatného? No, samozřejmě naprosto vůbec nic. To jenom pochybní politici typu Vandas, Zeman a Bobošíková hlásají, že islám je zlo užívané nějakými polovzdělanci, nebo hlupáky. Jak moc se tito veřejní lháři mýlí. Islám je mírumilovné náboženství. Ano, má také radikály. Těch je ale vzhledem k počtu věřících naprosté minimum. Západní média si více všímají těch šílenců skrývajících se za vírou. Nebezpečný boj amerického prezidenta Bushe zavinil zdomácnění jednoduché zkratky: muslim = terorista.

Ekonomicky užitá lež je velmi jednoduše probírána nevzdělanci schopnými přijmout lži za pravdy. Tomu snad uvěří opravdový blázen. My jako Evropané bychom se mohli stydět za taková uskupení na internetu. Brojí jenom proti něčemu, čemu nerozumí. Islám odjakživa patřil do Evropy. Podívejme se do Španělska. Tam by například kulturní vývoj trval daleko déle. Islám tam přinesl nové typy architektury, nové způsoby medicíny, astronomie a dalších přírodních věd. Svět muslimů obohatil celoevropskou kulturu. Vyznavači islámu nejsou žádní hlupáci nebo nevzdělanci. To se nám snaží vnutit jenom opravdoví nevzdělanci radikálních islamofobních skupin nic nechápající a nevnímající.

Žijeme ve 21. století, tady nejde vést válku náboženství mezi sebou. Tady nejde o válku dvou odlišných kultur. To jenom významné mocnosti pochopily, že lidé nevědí o odlišných kulturách vůbec nic, a tak boj za ekonomické hodnoty je zastírán bojem proti terorismu a teroristům. Naprostá většina muslimů jsou normální lidé nemající nic společného s terorismem. Ten terorismus, který je ultrapravičáky a nesmýšlejícími lidmi předkládán, totiž mnohdy vznikl uměle. V dobách studené války jedna strana uměle vytvářela teroristy, podporovala malou základnu těch šílenců, kvůli kterým je dnes pranýřováno tolik nevinných lidí. Svět se měl rozhodnutím Bushe zahalit do lží a proklatí evropští pseudopolitikové toho využili ke svému vzestupu.

Problémy Evropské unie, problémy jednotlivých států jsou zastírány právě tím islámem. Politici hledali obětního beránka, až si ho našli. Dříve to byli Židé, dnes jsou to muslimové. Jasně, ty ženy, ty mladé holky navštěvující školy v tradičních oděvech. Ti jsou tak obrovskou hrozbou pro evropskou kulturu. Všichni evropští myslitelé se otáčejí ve svých hrobech při zavádění tak nesmyslných zákazů. Sarkózy je s tím vším trapný. Snaží se konkurovat Le Penové a nevadí mu, že je naprosto stejný, možná ještě horší. Merkelová ještě nedávno prohlašovala muslimy za Němce a před volbami si to rozmyslela. Nemohla by přeci zahrát na strunu ostatních partají.

Vraťme se ale k našim protiislámsky zaměřeným skupinám. Na úvodní straně “Islám v České republice nechceme”, hned uvidíte odkazy na weby podobného ražení. Samozřejmě čtenář se v nich dozví, jak moc je ten islám špatný a jak moc ohrožuje evropskou kulturu. Tito bez mozků smýšlející lidé nevědomky pomáhají evropským politikům k jejich hře na schovávanou. Prostě členům podobných skupinek nevadí ty pravé důvody chyb a problémů v evropských zemích. Oni se spokojí se lží, že za všechno může ten islám. Existence mešit je opět zcela nelogicky spojována s terorismem. Opět je to nevzdělanost, která je viníkem všeho. Nevzdělanci si myslí, že svatostánek církve bude semeništěm odpalovačů granátů a jiných výbušnin.

Samozřejmě je to holý nesmysl. Mešity nejsou semeništěm extrémistů. Do mešit se chodí modlit normální lidé jako jste vy nebo já. Teroristé jsou skutečně úplně někde jinde. Jasně, 10 % muslimů v celé Evropě ohrozí evropskou kulturu. Tak tady někdo buď neumí matematiku, nebo nestydatě lže. Možná tady v těchto skupinách bude platit obojí. 10 % nikdy nemůže ohrozit těch 90 %. Samozřejmě největší podíl muslimů je na Balkáně. Když odhlédnu od této destinace, tak zbývají evropské státy, které muslimy dříve zvaly na levnou práci. Ty hostitelské státy se na své hosty po vykonané práci vykašlaly. Bývalí hosté dostali jako kompenzace občanství a tím to všechno haslo. Můžeme se divit tomu, že se minority hlásí o svá skutečná práva? Tím hlášením ke svým právům myslím demokratický projev nesouhlasu, nikoli jakýkoli terorismus. V některých zemích vznikli z přistěhovalců divní občané. Měli občanství, přesto neměli stejná práva jako všichni ostatní.

Toto je vina politiků a státu, nikoli muslimů. Ten tolik populární extrémismus byl v Evropě vyráběn také politiky a národními vládami. Opět za to nemohou muslimové. Přistěhovalci také neznamenají extrémismus. Jak je to celé trapné a ubohé. Každý vzdělaný člověk jasně ví, že islám za nic nemůže, a že hlavním viníkem jsou národní vlády, neexistence vládních programů a dejme tomu i podceňování přistěhovalecké politiky. Muslimové nejsou příčinou problémů Evropy. Tou pravou příčinou jsou národní vlády a politici. Korán je naprosto normální knihou jakou je třeba Bible. Pálení svatých knih, k jakému kdysi vyzývali členové skupinek, je projevem naprostého barbarství. Pouze barbar, hlupák a nevzdělanec pálí knihy. Tenkrát jsem se musel spíš smát jak moc jsou hloupí odpůrci islámu.

Jsem Evropan, demokrat uctívající člověka a lidská práva. Každý má právo vyznávat víru jakou chce. Každý má právo na stavbu svých svatostánků. Nejsem proti mešitám. O jejich stavbách mají rozhodovat stavební úřady, případně památkové úřady. Nikdo jiný není oprávněný rohodovat o stavbách těchto budov. Jakékoli hysterické vykřikování členů Dělnické strany, sympatizantů Klause nebo Bobošíkové, to všechno tady je naprosto zbytečné a dehonestující evropskou kulturu a demokracii. Zároveň každý má právo chodit oblečený v čem chce a pokud to není nacistická uniforma, tak má absolutní právo svých demokratických práv využít. Niqáb, burka a nějaký další případný oblek, to všechno je v pořádku. Demokratická společnost nemůže odpírat někomu styl oblékání. Tradiční oděvy muslimů neobsahují žádné zakázané symboly ani nepropagují nacismus, tak proč bychom je měli zakazovat?

Prostě facebookové skupiny Islám v České republice nechceme, Eurabia. To všechno jsou produkty hlupáků bez špetky rozumu, členů Dělnické strany, Strany svobodných občanů, přívrženců Bobošíkové a dalších podobně smýšlejících. Tyto weby, tyto facebookové skupiny, to jsou skuteční nepřátelé české kultury a demokracie. Slušný a vzdělaný člověk by nikdy takovým břídilům nevěřil ani slovo. Takoví radikálové a popírači základních práv jsou pravým nebezpečím pro nás všechny. Oni touží okleštit občanská práva. Touží po něčem, co nepatří do moderní kultury.

Islám byl a bude součástí evropské historie a kultury. V žádném případě neohrožuje českou ani žádnou jinou kulturu. Jen čekám, kdy zmizí takové nesmysly o nebezpečí islámu. Tato slova jsou asi stejně pravdivá jako tvrzení o zdravotní závadnosti onanie. Bohužel tato tvrzení proti islámu nikdy nezmizí, protože lidská hloupost je nekonečná a příliv hlupáků  nikdy neustane. Jen se divím, že Facebook takové štvavé skupiny nesmaže. Rasisticky závadné weby a skupiny nemají na internetu co dělat.

SDÍLET