Bezblogovec František Karel Ladislav a jeho hnědí kamarádi do deště II

 

Když jsem před časem sháněl jakékoli informace a fotografie bývalého člena DSSS a skalního neonacisty Jaromíra Pytle či velmistra řádu ozubeného kola Marka Hirata a psal článek o zakládajícím srazu občanského sdružení W.P.E.P. (White Power Evropští Patrioti), které se odehrálo dne 20.8. 2011 v jihočeské Kaplici pod názvem WHITE POWER a s podtitulem neonacistického kryptogramu 14 ti slov: “WE MUST SECURE THE EXISTENCE OF OUR PEOPLE AND A FUTURE FOR WHITE CHILDREN”  (“Musíme zabezpečit existenci našich lidí a budoucnost pro bílé děti”.) od Davida Lanea – amerického rasisty, antisemity a jednoho z vrahů židovského rozhlasového komentátora Alana Berga , tak mě ani ve snu nenapadlo, jakého budu mít šikovného spolupracovníka…

 

Jakýpak hákový kříž? – Bývalý člen DSSS Jaroslav Pytel se upřímně raduje z indického znaku štěstí…

 

Grafik amatér vložil slušného Františka mezi sebranku s tričky s nápisy Camp Auschwitz..

Jaképak hajlování? – Toto jsou přeci vlastenci debatující o devastaci morálky…

 

Jakýpak neonacista? – Vlastenec František Karel Ladislav s velmistrem Hiratem.

Marek Hirato je vskutku bizarní postavička, podobné jsou k vidění jen za zdmi těch nejtěžších léčeben pro dlouhodobě psychicky nemocné. Jedná se o velmistra řádu ozubeného kola, který se s oblibou nechává oslovovat titulem: “Jeho velkoozubenost”. Jeden loňský srpnový pátek v Třebíči uspořádal deváté procesí řádu ozubeného kola, který přímo odkazuje na symboliku zakázané Dělnické strany. Po skončení průvodu okolo jedenácté hodiny večer si to Hirato duchapřítomně zamířil do parku na Hrádku nedaleko místního domu dětí a mládeže, kde v té době byly ubytované děti, které se účastnily sportovního soustředění. Divně vyhlížejícího, nevábně oblečeného individua si okamžitě všimlo několik vedoucích v obavách, zda podivně vyhlížející pobuda není pod vlivem omamných látek či se na lavičku v parku nepotácí za účelem šlehnutí dávky. Obavy se bohužel ukázaly jako zcela opodstatněné, jelikož rozzuřený Hirato na ně vzápětí vytáhl nůž a jednoho z vedoucích při svém amoku ošklivě pořezal na zápěstí. Hirato se zřejmě inspiroval snímkem Kill Bill, protože na druhého z vedoucích vzápětí vytáhl svoji bambusovou tyč. Když ho přestala bavit hra na samuraje, tak do třetice vytáhl maketu střelné zbraně a s výhrůžkami, že bude střílet, ji na oba vystrašené vedoucí namířil. Po příjezdu policie se dal Hirato na útěk, který však netrval dlouho. Při svém zadržení ještě stačila “jeho velkoozubenost” na přítomné policisty vytáhnout nůž, úchyl byl však hmaty a chvaty okamžitě zneškodněn. Při zadržení u něj byla objevena výbava, za kterou by se nemuseli stydět ani Charlien Sheen a William Dafoe z filmu Četa – ještě šest dalších nožů a replika pistole. – Zřejmě to je normální výbava členů politických stran. Šestatřicetiletý psychopat z Berouna  byl vzápětí obviněn z nebezpečného vyhrožování a výtržnictví. – Zde na Youtube je jeho >>labutí píseň<<  .

 

Myšlenka, že před exoty Breivikova, Ladislavova či Hiratova typu musíme zabezpečit existenci lidí a budoucnost pro děti v sobě skýtá obrovský kus pravdy. – Podobní lidé by měli být od společnosti doživotně izolováni za zdmi psychiatrických zařízení.                                                                                        

 

SDÍLET