Exbloger František Karel Ladislav nechce věšet své názorové oponenty

Bývalý bloger František Karel Ladislav, na Facebooku vystupující jako Karel Kubrt, kdysi toužil být zvěčněný v mém článku, tak proč nevyhovět, že? Ostatně také tento článek zveřejněný na mém bývalém blogovacím místě na iDnesu přispěl k ukončení blogovací kariéry tohoto rasisty. Málokdo je tak jednoduše čitelným se svými aktivitami. Ostatně, je to právě samotný autor, který ve svém článku určenému jakémusi Jiřímu Hrebenarovi sám o sobě píše, že mu nebude vadit, když ho někdo bude osočovat z nacismu.

Nevím, jak pan bloger František Karel Ladislav přišel na naprosto absurdní myšlenku, že by ho někdy někdo mohl osočit z rasismu či nacismu. Vždyť se jedná o slušného člověka a vlastence, křesťanského konzervativce a signatáře petice D. O. S. T., který se stal obětí prachsprostých pomluv a amatérských fotomontáží. Tímto článkem se ho chci zastat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tudíž bych chtěl uvést celou věc na pravou míru a říci, že není pravda, že by se pan František Karel Ladislav dne 20.8.2011 zúčastnil spolu s několika desítkami neonacistů zakládajícího srazu občanského sdružení W.P.E.P. v jihočeské Kaplici pod názvem WHITE POWER a s podtitulem neonacistického kryptogramu 14 ti slov:“WE MUST SECURE THE EXISTENCE OF OUR PEOPLE AND A FUTURE FOR WHITE CHILDREN” [“Musíme zabezpečit existenci našich lidí a budoucnost pro bílé děti”.] od Davida Lanea – [amerického rasisty, antisemity a jednoho z vrahů židovského rozhlasového komentátora Alana Berga ]

 

 

 

 

 

 

 

 

Tato fotografie je jasná amatérská fotomontáž na které kdosi slušného Františka (v zeleném) strčil mezi takovou hnědou sebranku jako je známý neonacista Jaromír Pytel (v bílém triku s nápisem ‘WHITE POWER’ klečící před mužem v černém triku s nápisem CAMP AUSCHWITZ )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bývalý člen DSSS Jaromír Pytel na této vlajce neoslavuje symboliku nacistického Německa, nýbrž se upřímně raduje z indického znaku štěstí…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toto jsou vlastenci toužící po zásadních změnách v evropské politice a debatující o devastaci morálky… Alespoň to ve svém dnes již zrušeném článku píše exbloger František Karel Ladislav: “První jednání W.P.E.P. se uskutečnilo 20. srpna t.r., jako neformální setkání národovců a vlastenců, toužících po zásadních změnách v evropské politice. Okolo čtyřiceti lidí z celé republiky debatovalo o devastaci morálky, o ztrátě křesťanských zásad, na kterých stávala naše stará dobrá Evropa.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Není pravda, že by František Karel Ladislav společně s velmistrem řádu ozubeného kola Markem Hiratem celou akci uváděl a moderoval…

Video s exblogerem Františkem Karlem Ladislavem, alias Karlem Kubrtem můžete shlédnout zde na Youtube: VIDEO

Také není pravda, že by František Karel Ladislav na akci v jihočeské Kaplici všechny zúčastněné přivítal se slovy: “Pánové, to jsem rád, že v této krásné pozdní bílé noci všichni bílí lidé nás sledují” a pokračoval se slovy: “Jsme všichni slušní bílí Češi, Slováci, Moravani, Slezani”…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dále není pravda, že se tento rasista účastní akce Chceme bílou ČR a Diskuze o právech domorodých obyvatel Evropy či na facebookové zdi této iniciativy zveřejnil dle svých slov ‘Seznam vlastizrádců’obsahující jména např.: Tomáš Halík, Jiří Pehe, Miloslav Vlk, Josef Zieleniec, Jan Hřebejk, Zuzana Roithová, Zdeněk Svěrák, Jan Ruml, Cyril Svoboda, Jaromír Štětina, Olga Sommerová, Jindřich Belling, Martin Bursík, Ivan Gabal, Fero Fenič, Markéta Hejná, Kateřina Jacques, Karel Matoušek, Jan Rejžek, Věra Tydlitátová… a 5.3.2012 tento seznam v diskusi pod jiným blogem komentoval slovy: “Naše zem oplývá vlastizrádci, naposled se projevili 300 podpisy. Za vlastizradu je nejvyšší možný trest, před zrušením trestu smrti byl za to provaz normálně.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dále není pravda, že se Františkovi Karlovi Ladislavovi líbí DSSS, německá neonacistická strana NPD či české protektoriátní fašistické hnutí Vlajka. A už vůbec není pravdou, že se tento slušný člověk jmenuje František Karel Ladislav, nýbrž Karel Kubrt a jedná se o příkladného vlastence, nikoli o hloupého nácka, který by chtěl věšet své názorové oponenty.

—————————————————-

Napsáno ve spolupráci s Vítem Hassanem, foto převzato z Antifa.

SDÍLET