Břeclavská demonstrace byla především propagací násilníků z Dělnické mládeže

Krásný jarní nedělní den se v Břeclavi proměnil v jednu velikou náckovskou propagaci. Milovníci indického symbolu štěstí se sešli na tamějším náměstí, aby pošlapali jednu oběť trestného činu a ukojili svou chuť po krvi a násilí. Mladé děvčátko s průbojným hlasem zahájilo volební agitaci vyzývající k volbě té jediné, naprosto důstojné strany hájící přihnědlou barvu jako symbol svých prázdných myšlenek. 

Občané Břeclavi se ten soudný den stali novými oběťmi rasismu a nechutných slov namířených na nevinné občany města. To, že jste jiné barvy kůže z vás přeci dělá tu nepřizpůsobivou osobu, toho potenciálního zloděje a vraha. Skupina nácků z jedné regulerní politické partaje hájící bílou ligu je tou opravdovou silou ukazující správnou cestu do budoucnosti.

Zmatený dav přitakal náckovským heslům. Nedělní Břeclav byla nechvalným důkazem, že ani v tomto dvacátém prvním století není neonacismus a rasismus vymřelým dinosaurem. Podivné myšlenky se v české společnosti plíží jako šikovný chameleon. Poté stačí jeden trestný čin tří kriminálníků, a už tu máme nádherné podhoubí tak akorát příhodné pro Vandase a jeho bílou barvu milující naciskupinku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matka zraněného chlapce udělala jednu obrovskou chybu. Neodsoudila v médiích náckovské demonstrace. Klidně nechala zcela dobrovolně nepřímo šlapat jak po sobě, tak po svém synovi, který se zatím zotavuje po velmi těžkém napadení. Vandasovci zneužili jedné velmi ošklivé události, aby umožnili svým náckovským členům demonstrovat své přesvědčení. Využili těžkého psychického rozpoložení chlapcovy matky, zahráli si na hodného strýčka ochranitele, aby mohli představit lidem svou zvrácenost. Chlapcova matka nevystoupila na pódiu s nácky, dokonce řekla před městským úřadem v Břeclavi, že nechce rozdmýchávat rasové nesnášenlivosti, bohužel ve sdělovacích prostředcích se takto nevyjádřila.Taková lepší příležitost pro volební agitaci se těžko hledá. Vandas chce být novým českým prezidentem, a tak mladé děvče evokující ochranu narozeného života, hovoří o tom, proč by lidé měli volit tuto hnědou straničku.

Strýček Vandas ochrání jako brouk Pytlík všechny před nespravedlností těch jinak zbarvených. Jen se podívejte, tato dívka, která tady stojí na demonstraci před vámi, ta je toho nezměrným důkazem. Z malé holčičky vyrostla ve skoro dospělou ženu jenom díky laskavé péči Vandase a jeho rasistických myšlenek znamenajících včerejšek za dnešek. Vandasovci hovoří na akci především o prezidentské petici, která s předstihem dopomůže hodnému předsedovi k jeho milovaným Hradčanům. Už nyní vidím ty krásné plakáty ve stylu háchovských kreseb milované válečné Vlajky nebo NSDAP. Národ milující Vandas stojící před siluetou pražského Hradu a za ním majestátné Hradčany. Panečku, to bude veliká změna v politickém hradním kurzu.

Proto je také tolik ta Vandasova politická strana podobná německé NSDAP. Její cíle jsou takřka totožné s cíli nácků říšského Německa. Podobné ozubené kolo, podobné myšlenky. Ani nový název vypovídající o sociální spravedlnosti nic nezastíní. Všichni víme, co ta sociální spravedlnost v očích Vandase znamená. Před časem jsem napsal článek, ve kterém rozebírám podobnost Vandasova spolku s nácky hitlerovské říše. Článek si můžete přečíst zde.

Jedině počáteční předvolební žádost jedné dívenky hovořící o podpoře její milované partaji, pomůže dostat rozžhavený dav do velkých ovací. Jediným impulzem pro břeclavskou akci nácků je přeci brutální zmlácení chlapce, a tak proto se musí ten samý chlapec pošlapat a polít hektolitry náckovské nenávisti. Po maličké politické agitce si další člen DSSS pochvaluje bezpečnost. Policisté jsou na každém kroku… No proč by nebyli, když se tito policisté do města sjeli právě kvůli náckům a radikálům. Někteří z nich, například Tomáš Skyba, právě řeční na pódiu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento spratek, který by zasloužil pár přes zadek, před časem hovořil o napadené Natálce jako o někom, komu by pod stromeček daroval plechovku Zyklonu(plyn užívaný ke zplynování Židů v koncentračních táborech). Tento pódiový tragikomický řečník, tolik zastávající právo na bezpečnost, dokonce skopal do krve důchodce. Šedesátidvouletý člověk je určitě tomuto mladíkovi velkým soupeřem. Jeden násilník s pětiletou podmínkou za násilí, nyní oroduje za  oběť jiného násilí. Možná Tomáši Skybovi během jeho plamenného projevu vytanula v mysli ta krev řinoucí se z důchodcova těla. On podobně jako útočníci z Břeclavi zbaběle utekl. Nechal svou oběť v tratolišti krve, zatímco on sám se skrýval před rukou spravedlnosti a zákona. Měl štěstí, že nebyl jiné barvy kůže, a tak nemusel být vláčen podobným shromážděním zfanatizovaného davu.

Když policie Tomáše Skybu zadržela, měl tento pódiový hrdina v krvi tři promile alkoholu. Jako malý školák zapíral svůj násilný čin, až se nakonec doznal. Tento hrdina bijící důchodce nyní bez problémů oroduje za Břeclav bez násilí. No, možná tento obyvatel Zlína má na mysli násilí bez jeho účasti, kdo ví? Skyba jako absolutní odpůrce Ukrajinců může přeci kohokoli, koho pokládá za Ukrajince, zabíjet nebo mrzačit. Přitom stejný Skyba vesele skotačí v únoru na demonstraci za srbské Kosovo.

Lze se domnívat, že Skyba nemá právě k Ukrajincům zrovna ten nejvřelejší vztah, vzhledem k tomu, že měl v minulosti strach z ukrajinských vyděračů a proslov od takového člověka na akci proti násilí spáchaném na ukrajinském mladíkovi tudíž nelze brát vážně ani upřímně.

Tomáš Skyba není násilníkem amatérem. V sedmnácti pro změnu zkopal šrílanského studenta, několikrát řídil v opilosti a dokonce hrdinsky, možná po vzoru Národního odporu, ulamoval na ulici autům zrcátka. Jak vidíme, zrcátky to začíná a touhou po krvi to všechno končí. Inu, Skyba je ten hrdina, který milé rád kope do hlavy a jen tak ze zábavy do hlavy své oběti také dupne. Jak je vidět, tyto praktiky jsou ryze národně humanistické. To je humanismus v podání náckovské ideologie nenávisti, kterou zaštiťuje hodný strýček Vandas.

Na břeclavské demonstraci si dalo dostaveníčko celé hvězdné osazenstvo Dělnické mládeže. Kolečko milovníků Národního odporu doplňoval jak místopředseda mladých nácků, násilník Tomáš Skyba, tak jejich předseda, korunovaný guru hnědého smýšlení Erik Lamprecht.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erik Lamprecht je dalším hrdinou, kromě svého předsednictví u mladých nácků, má takový menší vedlejšák. Je aktivistou brněnské militantní neonacistické organizace Národní odpor. Jakáto tragikomická sešlost. Na demonstraci proti násilí  řeční násilník první třídy a nyní v osobě Erika Lamprechta řeční člen radikálních fotbalových hooligans pyšnící se zanglikanizovaným názvem  Johny Kentus Gang.

Tito radikálové napadají lidi s odlišnými názory, s odlišnou barvou pleti, na své násilnické aktivity jsou patřičně hrdi. Ostatně o jejich aktivitách se můžete dozvědět zde. O Lamprechtově kariéře hovoří například tento článek na Antifě http://www.antifa.cz/content/osa-berlin-brno-kouzlo-nechteneho

Erik Lamprecht se velmi rád schází nad mapkami říšského Německa Adolfa Hitlera. Jo, tento násilník rád navštěvuje řitní otvor německých nácků z NPD.(fotografie pochází z webu Romey)

Jak sami milí čtenáři vidíte, demonstrace a samotné obhajoby zbitého břeclavského chlapce, se ujali opravdoví gauneři. Jedni gauneři řvali na Romy a dožadovali se takzvané spravedlnosti, aby sami ve svých myslích se slzičkou v oku  zavzpomínali na své krvavé násilnické činy. Lidé stojící na bředclavském náměstí mají volit Dělnickou stranu, Vandase a jeho milé násilníky bojující proti jiným násilníkům.

Starosta Břeclavi je neustále nacisty a násilníky na pódiu pranýřován za doprošování těch nenávidění hodných cikánů. Šéf českých nácků hodlá vyhazovat demokraticky zvoleného starostu z radnice. Diví se jako malý kluk, že se starosta zcela zaslouženě vykašlal na výmysly jednoho rasisty.  Vandas si hraje na novodobého Gottwalda, jenže nyní je to naštěstí Vandas, který brečí z neúspěšného atakování břeclavské radnice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za projevu Vandase vznikaji emoce a následně jsou Romové místními nácky posíláni do plynu. Na demonstraci tak dochází za přihlížení policie k porušení platných zákonů. Vandas hovoří o zdevastované zemi, ve které musí být dodržované zákony, ale to, že jeho lidé zákony na demonstraci svými nacistickými zvoláními porušují, to Vandas opět přehlíží.

Vandas jako chytrá Horákyně míchá jablka s hruškami. Prosazuje neonacismus a extrémismus, který na demonstraci obhajuje, jako politiku s lidskou tváří. Dělá tak jako jeho mladí nacisté reklamu své skupince plné rasismu a nesnášenlivosti.

Demonstrace v Břeclavi byla především demonstrací neonacismu a rasismu. Byla ukázkou vypočítavosti a zvrácenosti rasismu. Byla představením absurdity, ve které jedni zločinci páchající stejné, nebo snad ještě horší činy, napadají další zločince. Byla nechutným koncertem o kolektivní vině očerňující všechny nevinné Romy žijící v Břeclavi.

——————————-

Autorem fotografií je bloger Vít Hassan